reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelina,
trzymam kciuki, dasz radę!!! Musisz pokazać temu Novum że cię nie wykończą- wręcz przeciwnie :)
Strzel im na przekór trojaczki!!! :)
 
reklama
hej...no i po punkcji......pobrali 9 jajeczek w tym tylko 6 pelnych....teraz czekam na wiesci czy chlopaki meza dzialaja czy sie opierniczaja mam nadzie ze sa pracowite tak jak ich wlasciciel...haha....
 
Cześć dziewczyny. Dzięki za kciuki :) Byłam na becie, ale wynik dopiero jutro. Trochę zaczynam wymiękać ze strachu - jednak jakaś tam nadzieja jeszcze się zawsze tliła a jutro będzie czarno na białym....
 
ma-mi -jak twoja betka ??? bo ja tu zaraz jajko znoise jak sie nie odezwiesz dziewczyno !!! trzymam OGROMNIASTE kciuki :):):):)
lena31 - nic się ni martw , 6 to całkiem nieźle , ja tez miałam tyle z czego 5 mi zostało a po dwóch nieudanych próbach już...a może jeszcze 3 :)
ewelina125- obyś płakała ze szczęścia :) może to faktycznie hormonki juz działają :) ???
 
dziewczyny znacie jakis niedrogi hotel w bialym..teraz bylam w golebieskim...i cena 320 ...wiec moze cos w nizszej cenie.....
 
Dziewczyny,

chciałam Wam polecić bardzo fajny, ciepły i interesujący artykuł na temat in-vitro, który się ukazał w najnowszym "PORADNIKU DOMOWYM" pod tytułem "Bóg się cieszy z in-vitro". :)
 
lena31 z takich połowę tańszych niż Gołębiewski to moze hotel Titanic, Pod Herbem,Trio ? Z takich słabszych to hotel Turkus, Gromada, ale tam standard pewnie taki 2*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krakowianka - dzięki wielkie!! Brakuje w społeczeństwie ciepłych słów na ten temat. Jutro skoczę po wynik i przy okazji kupię Poradnik.
Ewelina- zmienne humory to u nas norma przy takim stresie, i tak Cię podziwiam, że zamierzasz czekać do piątku z badaniem :) Będzie dobrze!!
Dodora- jak Ty zamierzasz znieść jajko to co ja zniosę?? - Od razu kurę albo lepiej strusia ;)))
 
Do góry