reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
O to ja musze mojemu powiedzieć czy aby ten garniak na niego jeszcze dobry będzie... buty to sobie kupił (20 euro do garniaka buty to chyba spoko cena nie? ) ale garniaka nie przymierzał. Komunia w niedziele także jak się nie wbije to biorę jego "talerzyk" na wynos. Mmmmmm pyszotka !
 
@Camilleka @nieagatka @Gonia0605 @Evela.6
Ale się uśmiałam :-) :) :rofl:
Ja jak mojego poznałam to ważył jakieś 78kg! :szok: Wzrost 182cm, ale był mega chudziutki, a ja zawsze wolałam czuć się mała przy facecie, a mam 171cm 🙈:-D I był moment, że ważył już aż 95kg! 🙈:baffled: I wtedy siłka siłka, razem chodziliśmy i schudł wtedy do 80kg, ale to było naprawdę średnio zdrowa dieta. Teraz waży około 85-86kg i jest ok :yes: Staramy się zdrowo odżywiać, ja głównie gotuje, ale nie zgadniecie. Właśnie miałam chcice i zamówiłam nam po twisterze z KFC (pracujemy razem z mężem) 🙈🙈 No zachcianka jak nie wiem! Nie jedliśmy z rok! Maca w ogóle nie lubię oprócz lodów i jeżeli wchodzi już jakiś fast food to KFC 🙈:-) :)
 
Dzownili i 2 sie zaplodniły z tych 6 (komorek rozmrozonych) teraz musza sie dobrze dzielic i znowu beda zamrozone bo ja mam hiperke..w sumie to sobie pomyslalam ze moglismy zapladniac za 3tyg i podac na swiezo jesli by sie cos zaplodnilo...a tak 2 zamrozenie moga nie przetrwac rozmrozenia za 3 tyg. W pon mam dzonic jak sie rozwijaly i czy przetrwaly. W niedziele w 3 dobie je zamrożą.
 
Dzownili i 2 sie zaplodniły z tych 6 (komorek rozmrozonych) teraz musza sie dobrze dzielic i znowu beda zamrozone bo ja mam hiperke..w sumie to sobie pomyslalam ze moglismy zapladniac za 3tyg i podac na swiezo jesli by sie cos zaplodnilo...a tak 2 zamrozenie moga nie przetrwac rozmrozenia za 3 tyg. W pon mam dzonic jak sie rozwijaly i czy przetrwaly. W niedziele w 3 dobie je zamrożą.
zawsze to kroczek do przodu:) teraz tylko czekać. ja to juz wszystkim mówię że te z in vitro to wszystkie świętymi powinni ogłosić za cierpliwosc;)
 
Dzownili i 2 sie zaplodniły z tych 6 (komorek rozmrozonych) teraz musza sie dobrze dzielic i znowu beda zamrozone bo ja mam hiperke..w sumie to sobie pomyslalam ze moglismy zapladniac za 3tyg i podac na swiezo jesli by sie cos zaplodnuilo...a tak 2 zamrozenie moga nie przetrwac rozmrozenia za 3 tyg. W pon mam dzonic jak sie rozwijaly i czy przetrwaly. W niedziele w 3 dobie je zamrożą.
Dlaczego tylko 6 rozmrozili? Przy takiej sytuacji mogli zapłodnić więcej komórek. Z tego co pisałaś miałaś ich dość duzo.
 
Dzownili i 2 sie zaplodniły z tych 6 (komorek rozmrozonych) teraz musza sie dobrze dzielic i znowu beda zamrozone bo ja mam hiperke..w sumie to sobie pomyslalam ze moglismy zapladniac za 3tyg i podac na swiezo jesli by sie cos zaplodnilo...a tak 2 zamrozenie moga nie przetrwac rozmrozenia za 3 tyg. W pon mam dzonic jak sie rozwijaly i czy przetrwaly. W niedziele w 3 dobie je zamrożą.
Ważne, że 2 się zapłodniły. Teraz niech tylko pięknie się rozwijają. Trzymam za nie baaaardzo mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
A Ty jak się czujesz? Też skończyłaś z hiperka biedna [emoji8]
 
Dzownili i 2 sie zaplodniły z tych 6 (komorek rozmrozonych) teraz musza sie dobrze dzielic i znowu beda zamrozone bo ja mam hiperke..w sumie to sobie pomyslalam ze moglismy zapladniac za 3tyg i podac na swiezo jesli by sie cos zaplodnilo...a tak 2 zamrozenie moga nie przetrwac rozmrozenia za 3 tyg. W pon mam dzonic jak sie rozwijaly i czy przetrwaly. W niedziele w 3 dobie je zamrożą.
Widzisz kochana to piękne wiadomości [emoji11] czyli wszystkie 6 Ci się pięknie rozmroziły?
 
Dziewczyny z Warszawy podpowiedzcie mi gdzie robiliście test IMK i CBA?
Zostało mi tylko to z listy Pasnika
W salve nie zrobię bo zabrakło im odczynnika do ktoregos z tych badań...
Szukam innego miejsca, muszę zrobić sr-pt w przyszłym tygodniu
 
reklama
Dzownili i 2 sie zaplodniły z tych 6 (komorek rozmrozonych) teraz musza sie dobrze dzielic i znowu beda zamrozone bo ja mam hiperke..w sumie to sobie pomyslalam ze moglismy zapladniac za 3tyg i podac na swiezo jesli by sie cos zaplodnilo...a tak 2 zamrozenie moga nie przetrwac rozmrozenia za 3 tyg. W pon mam dzonic jak sie rozwijaly i czy przetrwaly. W niedziele w 3 dobie je zamrożą.
Ile miałas komórek i jakie wyniki E że masz hiperke?
 
Do góry