reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Pi
A czemu zamrażali zamiast zapladniac? nie nadążam czytac ale czy zatem poprzednie 6 padły i wzięło druga partię? bo inaczej to dziwnie jakby zamrażali. rozumiem że u Ciebie wiek młody i dlatego tylko 6 mogą zapladniac. dobrze że dużo jajeczek:)
Z tych 21 , 6 podali icsi ale nie wykazaly cech zaplodnienia ,
zadzownili dla mnie ze te 6 nawet nie ruszylo i czy zgadzam się rozmrozic kolejne 6 i probowac zaplodnic.
 
reklama
Mialam 26 komorek z czego 21 dojrzałych , wg prawa mozna zapladniac tylko 6 i tego sie trzymali. 1 dzien byly zamrozone moze dlatego tak ladnie sie rozmrozily? Po tej aktywacji zaplodnily sie 2.zobaczymy czy przetrwaja.I tak bede za rozmrozeniem reszty za 3 tyg (jesli sie zgodza) zaplodnienie i zrobienie z tych swiezych transferu...nie z tych co teraz są.
.zobaczymy
Nic z tego nie rozumiem [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Mialam 26 komorek z czego 21 dojrzałych , wg prawa mozna zapladniac tylko 6 i tego sie trzymali. 1 dzien byly zamrozone moze dlatego tak ladnie sie rozmrozily? Po tej aktywacji zaplodnily sie 2.zobaczymy czy przetrwaja.I tak bede za rozmrozeniem reszty za 3 tyg (jesli sie zgodza) zaplodnienie i zrobienie z tych swiezych transferu...nie z tych co teraz są.
.zobaczymy

U nas po pierwszej procedurze w innej klinice też zapłodnili tylko 6. Ale, że nic z tego nie wyszło, to w drugiej klinice od razu zaczęlismy rozmowę, że spróbujemy u nich jak będzie możliwość zapłodnienia większej ilości, bo to się mija w naszym przypadku z celem. I były właśnie przesłanki ku temu, żeby działać w większą ilością, bo z wcześniejszego doświadczenia wyszło, że te 6 to w ogóle nic nam nie dało... Z tego co wiem, to Pani Dr opisala to, chociaż wtedy miałam 32 lata jeszcze.
 
@Liliana87 jak się czujesz? To już za niecały tydzień tak przepisowo 😉😱😘
Czekamy tutaj wszystkie! 😘
Dziękuję,że pytasz. Nasza księżniczka przyszła wczoraj na świat ;) jest cudowna, wazy 3400 i długa na 57;) zwalniam brzuszek ;) dziewczyny walczcie, bo naprawdę warto ;)
 

Załączniki

  • IMG_20201002_115444.jpg
    IMG_20201002_115444.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 153
U nas po pierwszej procedurze w innej klinice też zapłodnili tylko 6. Ale, że nic z tego nie wyszło, to w drugiej klinice od razu zaczęlismy rozmowę, że spróbujemy u nich jak będzie możliwość zapłodnienia większej ilości, bo to się mija w naszym przypadku z celem. I były właśnie przesłanki ku temu, żeby działać w większą ilością, bo z wcześniejszego doświadczenia wyszło, że te 6 to w ogóle nic nam nie dało... Z tego co wiem, to Pani Dr opisala to, chociaż wtedy miałam 32 lata jeszcze.
Zgodnie z ustawą do 35r.ż. mogą zapłodnić jednorazowo 6. My podchodziliśmy w Novum i od razu na wizycie przed startową powiedzieli, że zapładniają jednorazowo 6 do 35r.ż. i podają 1 zarodek, w przypadku jeżeli będą 3 niepowodzenia mogą podać 2poniżej 35r.ż. Tu akurat bardzo tego przestrzegają. U mnie co prawda nie było tego problemu bo 1 kom i 1 zarodek.
 
Zgodnie z ustawą do 35r.ż. mogą zapłodnić jednorazowo 6. My podchodziliśmy w Novum i od razu na wizycie przed startową powiedzieli, że zapładniają jednorazowo 6 do 35r.ż. i podają 1 zarodek, w przypadku jeżeli będą 3 niepowodzenia mogą podać 2poniżej 35r.ż. Tu akurat bardzo tego przestrzegają. U mnie co prawda nie było tego problemu bo 1 kom i 1 zarodek.
Ja jak rozmawiałam z dr ostatnio to mówiła że zapłodnić więcej jak 6 nie mogą ale jeśli będzie jeden dobrej jakości zarodek to podadzą tylko jeden a jeśli słabsze to dwa
 
reklama
Dziękuję,że pytasz. Nasza księżniczka przyszła wczoraj na świat ;) jest cudowna, wazy 3400 i długa na 57;) zwalniam brzuszek ;) dziewczyny walczcie, bo naprawdę warto ;)
Piękna [emoji7][emoji7][emoji7][emoji3059][emoji3059][emoji3059] gratulacje [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] i zdrówka dla księżniczki i dzielnej mamusi [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry