reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje, juz postanowlismy ze sie zaszczepie jutro - taki byl plan od poczatku, w koncu dwoch lekarzy pochwala bo jednak u nas teraz szczepionka to rzadkosc - masakra. O krztusiec zapytam sie na nastepnej wizycie ;) Czyli jesli bede miala objawy chorobowe typy - przeziebienie tak jak zawsze to nic zlego sie nie bedzie dzialo? Oczywiscie jestem zaopatrzona juz w miod, malinki i inne takie ;)
Tylko aby nie pić herbaty malinowej bo ona zawiera liście malin :)
 
reklama
Tylko aby nie pić herbaty malinowej bo ona zawiera liście malin :)
hehehehe dzieki ale juz pokazywalam dziewczynom ostatnio dostalam chyba ze 4 kg malin prosto z krzaczka i porobilam sloiczki i zamrozilam duzo na lody - mniaaammm ;) Uwielbiam tez starty imbir, moglabym go pic bez przerwy to tez nie problem - wszystko w naturze ;) Czosnek tez moglabym zjesc na surowo 👍 🤭 😍
 
Dziekuje, juz postanowlismy ze sie zaszczepie jutro - taki byl plan od poczatku, w koncu dwoch lekarzy pochwala bo jednak u nas teraz szczepionka to rzadkosc - masakra. O krztusiec zapytam sie na nastepnej wizycie ;) Czyli jesli bede miala objawy chorobowe typy - przeziebienie tak jak zawsze to nic zlego sie nie bedzie dzialo? Oczywiscie jestem zaopatrzona juz w miod, malinki i inne takie ;)
Ja po szczepieniu na grypę w pierwszej ciazy jakieś 2tyg później mialam przeziębienie, ale nie wiem czy miało coś wsplengo ze szczepieniem. Miód, cytryna, imbir i tantum verde i przeszło.
W drugiej ciazy po szczepieniu cała ciaze nie złapałam żadnego przeziębienia.
 
W srode bede caly dzien lezeć ale w czw moze wskazane pochodzic po galeri jak juz jestem w wawie 😉? Czy lepiej nie? I lezec 2 dni?
Zależy jak się będziesz czuła, ja pierwszy dzień przespałam, wogole mąż mi mówił ze jeszcze w domu gadałam głupoty po narkozie, a na drugi już normalnie chodziłam po domu, sprzątałam, wiec spacer jak najbardziej wskazany jeśli będziesz na siłach 😉
Edit: tym bardziej po galeri 😜😜😜
 
Zależy jak się będziesz czuła, ja pierwszy dzień przespałam, wogole mąż mi mówił ze jeszcze w domu gadałam głupoty po narkozie, a na drugi już normalnie chodziłam po domu, sprzątałam, wiec spacer jak najbardziej wskazany jeśli będziesz na siłach 😉
Edit: tym bardziej po galeri 😜😜😜
Hahahahha spoko, jak bedzie lepiej to moze po południu w czw gdzies pojedziemy pochodzic 😉a jesli nie to bede lezec do pt , wtedy mamy podobno oglądač zarodki i powrot do domu.buziaki i dzięki
 
A wiec tak po wczorajszym lekkim plamieniu mój lekarz przepisał mi luteinę pod język 3x2 tabletki i powiedział abym odstawiła acard, czy dziewczyny które maja mutacje PAI-1 tez odstawialy acard ? Czy brały/ biorą cały czas?
 
@Ananasowa93 jak dobrzeo pamietam jutro masz pierwsze usg
Powodzenia kochana. Mam nadzieje ze usłyszysz bicie serduszka ♥♥♥
Tak. To już jutro. Boli mnie brzuch z nerwow. Łzy same lecą z oczu i na przemian modlę się i układam plan jak przeżyć dzień w pracy po powrocie od lekarza.
Strasznie się boje 😭😭😭
Objawow nadal żadnych nie mam. Wczoraj miałam jeden mocny skurcz.
Całe in vitro to nic w porównaniu z tym czekaniem na usg. 🥺🥺
 
reklama
Tak. To już jutro. Boli mnie brzuch z nerwow. Łzy same lecą z oczu i na przemian modlę się i układam plan jak przeżyć dzień w pracy po powrocie od lekarza.
Strasznie się boje 😭😭😭
Objawow nadal żadnych nie mam. Wczoraj miałam jeden mocny skurcz.
Całe in vitro to nic w porównaniu z tym czekaniem na usg. 🥺🥺
Ile minelo dni po ostatnim USG?
 
Do góry