reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje 😘 pamietam jaka zrezygnowana lecialas na ostatni transfer, a tutaj taka cudowna niespodzianka! Jak widać nie wolno nigdy tracić nadzieji 😘😘😘
Jak się czujesz? Wróciłaś do pracy? Wszystko ok, podła koleżanka o której kiedyś pisałaś się uspokoiła?
Kochana życie mnie bardzo zaskoczylo, dalej nie moge uwierzyć ze to sie dzieje❤. Czuje sie dobrze, prawdopodobnie bedzie dziewczynka ale nie na 100%. Nie pracuje narazie i niewiem kiedy wrócę. Narazie mi placa wiec siedze w domu. Jak przestana to pewnie wrócę 😉
Kochana ja tak bardzo bym chciala zeby wam sie udalo❤mysle o Tobie i trzymam caly czas mocno kciuki❤❤❤
Narazie nie odchodzę z forum bo czekam na moje ulubienice jak zaciaza😁
 
reklama
Ja znam jedynie ziołowe tabletki na uspokojenie Labofarm ( 1 tabletka zawiera 170 mg korzenia kozłka, 50 mg szyszki cmielu, 50 mg liścia melisy, 50 mg ziela serdecznika, nie mniej niż 0,15 mg kwasów walerenowych.
Substancje pomocnicze: krzemu dwutlenek koloidalny bezwodny, skrobia ziemniaczana.)
Myślicie ze bezpieczne z takim składem ziół ? Bo skuteczne na pewno wiem z doswiadczenia
Na ulotce powinny być informacje. Ja odstawiłam przed symulacja wszystkie zioła. Jednak mają moc.
 
Równe 2 tygodnie temu miałam transfer ❤️ i nie wytrzymałam (bety już nie robię) to zrobiłam test na pamiątkę ❤️❤️❤️ ( chodź mąż się śmieje ze w 9 miesiącu ciąży jeszcze będę testy robić 🤣🤣🤣🤣) tak patrzę na ten test co robiłam w poniedzialek i się zastanawiam jak ta ta druga kreskę zobaczyłam 🤣🤣🤣🤣🙈 boziu jak się ciesze ❤️ a jeszcze 1,5 tygodnia do lekarza 😔😔😔 jak to wytrzymam 🤷‍♀️🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200927_160213.jpg
    IMG_20200927_160213.jpg
    778,9 KB · Wyświetleń: 141
Równe 2 tygodnie temu miałam transfer ❤ i nie wytrzymałam (bety już nie robię) to zrobiłam test na pamiątkę ❤❤❤ ( chodź mąż się śmieje ze w 9 miesiącu ciąży jeszcze będę testy robić 🤣🤣🤣🤣) tak patrzę na ten test co robiłam w poniedzialek i się zastanawiam jak ta ta druga kreskę zobaczyłam 🤣🤣🤣🤣🙈 boziu jak się ciesze ❤ a jeszcze 1,5 tygodnia do lekarza 😔😔😔 jak to wytrzymam 🤷‍♀️🙈
cudowny widok :) to bylo 1 podejscie do ivf? jakim szlas protokolem?
 
cudowny widok :) to bylo 1 podejscie do ivf? jakim szlas protokolem?
Tak pierwsze podejście ❤️ protokół mialam krótki 😉 wcześniej mialam 2 iui niestety bez rezultatu 😔 nadal w to nie wierze ze sie udalo ❤️ Jestem taka szczęśliwa że szok, nie wiem jak wytrzymam te 1,5 tygodnia do lekarza 😔🤷‍♀️🤦‍♀️
 
Tak pierwsze podejście ❤ protokół mialam krótki 😉 wcześniej mialam 2 iui niestety bez rezultatu 😔 nadal w to nie wierze ze sie udalo ❤ Jestem taka szczęśliwa że szok, nie wiem jak wytrzymam te 1,5 tygodnia do lekarza 😔🤷‍♀️🤦‍♀️
przepraszam, że pytam ale moge wiedziec co jest u Was przyczyna ? U Nas tez iui żadna nie przyniosła rezultatu a w listopadzie podchodzimy do pierwszej procedury krótkim protokołem właśnie. Miałaś blastkę?
 
reklama
przepraszam, że pytam ale moge wiedziec co jest u Was przyczyna ? U Nas tez iui żadna nie przyniosła rezultatu a w listopadzie podchodzimy do pierwszej procedury krótkim protokołem właśnie. Miałaś blastkę?
My ogólnie korzystaliśmy z dawcy. U męża stwierdzono całkowity brak armii 😔 długo zwlekaliśmy z podjęciem o dawcy decyzji aż w koncu ja podjęliśmy. Z moich badań nic nie wynikało...ogólnie teraz z biegiem. Czasu żałuję że podjęłam decyzję o iui gdyż była to strata czasu, juz nie mówiąc ile pieniędzy poszło... Bo na 2 procedury plus badania poszło ponad 10 tysięcy.... 🤷‍♀️ Tak była blastka jak to lekarz powiedział bardzo ładna chyva 5 dniowa. Bo z tego co mi mówił mam 3 z 5 i 6 doby. Za 1,5 roku wracamy pi rodzeństwo ❤️
 
Do góry