reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ok popytam
Mi naturopatka poleciła takie tabletki szafran i dziurawiec, nie mogę znaleźć takiego połączenia w Pl, skład jest taki
Extrakt z kwiatów dziurawca (100 mg), Extrakt z szafranu (15 mg), może w sklepie ziołowym pomogą Ci coś podobnego skomponować, na mnie to działało super jak mi się na raz złożyło wiele rzeczy. [emoji8]
 
reklama
Wiem ze już pisałaś pewnie, ale możesz mi przypomnieć dlaczego badacie wszystkie zarodki? Co jest u Was przyczyna?
Tez mi alko wogole nie wchodzi, Wczoraj ten kieliszek wina piłam chyba ze 3 godziny [emoji6].
Wysoka fragmentacja DNA plemników i 4 poronienia ciąż naturalnych bez potwierdzonej przyczyny [emoji2368]
 
Posiedziałam sobie w krzakach z 2m-ce, ale już mam wyniki i mogę iść dalej. Nadal jeszcze długa droga do narodzin zdrowego dziecka, ale już o kroczek bliżej. Z badań genetycznych 5 zarodków wyszło nam, że 3 są genetycznie prawidłowe; teraz jeśli wszystko pójdzie dobrze to transfer odbędzie się na początku listopada. Sama nie wiem skąd mam tyle pokładów cierpliwości.. ale chciałam się podzielić z Wami tą nowiną:)
Wiesz, że trzymam za Was mego mocno kciuki [emoji3590] i jak dobrze pójdzie to listopad będzie nasz[emoji6][emoji8]
 
Dziewczynki mam do was pytanie czy macie może jakieś sprawdzone tabletki na uspokojenie? Bo ostatnio się posypalam psychicznie i czuje się rozdygotana w środku i ciężko mi funkcjonować bo tylko siedzę i myślę a tak to bym się choć trochę wyciszyła[emoji846] Do psychologa nie idę bo to jeszcze nie ten etap[emoji16]
Ja znam jedynie ziołowe tabletki na uspokojenie Labofarm ( 1 tabletka zawiera 170 mg korzenia kozłka, 50 mg szyszki cmielu, 50 mg liścia melisy, 50 mg ziela serdecznika, nie mniej niż 0,15 mg kwasów walerenowych.
Substancje pomocnicze: krzemu dwutlenek koloidalny bezwodny, skrobia ziemniaczana.)
Myślicie ze bezpieczne z takim składem ziół ? Bo skuteczne na pewno wiem z doswiadczenia
 
reklama
Musi wam sie udac kochana ❤ja bardzo trzymam kciuki za was❤❤❤
Dziękuje 😘 pamietam jaka zrezygnowana lecialas na ostatni transfer, a tutaj taka cudowna niespodzianka! Jak widać nie wolno nigdy tracić nadzieji 😘😘😘
Jak się czujesz? Wróciłaś do pracy? Wszystko ok, podła koleżanka o której kiedyś pisałaś się uspokoiła?
 
Do góry