reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A to ja nie wiem czy mam mutację ale moja ginekolog postanowiła mnie uszczęśliwić heparyną przez całą ciążę 😂😂😂
Nie wiem kochanie dlaczego tak bo akurat w tamtej chwili byla to malo wazna dla mnie informacja i nie dopytywalam ;) Ja nie mam mutacji i tez w immunologii wszystko bardzo ladnie. U mnie wklinice heparyne dawali chyba kazdej pacjentce na tydzien przed transferem. Ordynator twierdzi ze u mnie bedzie cesarskie ciecie - ja zawsze chcialam cesarke wiec to mi tez jakos nie przeszkadza ;) Bede nastepnym razem to dopytam ;)
 
reklama
Kochana wypisali mnie dziś ze szpitala, cieszę się bo nie chcialam tam na weekend zostawać [emoji85] myślałam, że czuję się lepiej dopóki nie poruszałam się po domu [emoji2368] ale mam leżeć a nie chodzic a boleć jeszcze może jakiś czas więc trzeba zacisnąć zeby[emoji6]
Oj bidulo, ale dobrze ze już jest lepiej. Myśle ze z czasem przejdzie, a masz nowości z labo? Ja się w miarę czuje dobrze, tylko przy siku bolal mnie bardzo pecherz, ale zaczęłam pic dużo herbatek ziołowych i wody i już coraz lepiej. Mąż mi 3 zgrzewki piwa kupił na pecherz 😂, eh te chłopy 😂no cóż chciał dobrze 🤷🏻‍♀️, ale jakoś mnie odrzuca od piwa i myśle ze przy tych hormonach teraz to nie bardzo, za to pije kieliszek wina czerwonego, lekarz mi mówił żebym pila do transferu na endometrium 😉
 
Czesc dziewczyny ❤ ❤ ❤ Troche sie zastanawialam co napisac i jak napisac zeby moj wpis zostal dobrze przyjety ;) Postanowilam sie odezawac bo jest tu sporo moich dobrych "kolezanek" ? - chyba za slabe slowo ;) Dziekuje wszystkim za slowa otuchy i za nieoceniona pomoc jak i wiare w moj MALY WIELKI CUD ❤ Wczoraj bylam na usg prenatalnym a dzisiaj wchodzimy w czwarty miesiac ciazy. Nasza coreczka jest zdrowa, zdrowiusienka ;) Zrobilam tez badanie Sanco - dawniej nifty - Z pobranej próbki krwi pozyskiwany jest pozakomórkowy DNA płodowy, który następnie poddawany jest analizie przy pomocy nowoczesnej techniki nazywanej Sekwencjonowaniem Nowej Generacji (NGS). Na wyniki jeszcze czekamy ale lekarz mnie uspokoil zeby sie tym juz nie stresowac po tak dobrych wynikach z USG ;) Ryzyko na jakakolwiek chorobe jest bardzo niskie i nie ma najmniejszych powodow do obaw ;) Plec tez mamy potwierdzona, chociaz na usg byla tak uparta ze lekarz mnie trzymal przez godzine i robil badanie raz przez brzuszek, raz dopochwowo, musialm pic wode, pozniej wysiusiac sie znowu dopochwowo i znowu przez brzuszek ;) Badanie trwalo ponad godzine i stres niesamowity ale naprawde warto bylo. Zbadal chyba wszystko dokladnie co tylko bylo mozliwe od uszka do stopek, wszystkie przplywy, serduszko na wszelkoe mozliwe sposoby ;) Warto zorbic rozszerzone badania z krwi bo jak lekarz mi powiedzial bedzie mozna dzieki niemu oszacowac czy w przyszlosci nie wystapia problemy np z szyjka macicy albo lozyskiem - bo jednak ta beta u mnie byla watpliwa. Wydatek jest dosyc spory bo wszystko wynioslo mnie okolo 3 tysiace ale tak naprawde to nic w porownaniu z calym leczeniem i komfortem psychicznym ;) Czujemy sie bardzo dobrze - powiedzialabym ze nawet swietnie ;) Chyba tylko raz mi sie zdarzyly mdlosci a tak nic sie nie dzieje - za to mam spory apetyt i bardzo duzo jem - naprawde duzo - zaczelam odkrywac smaki ktorych wczesniej nie znalam ;) Przytylam juz 3 kg 🤭 dla mnie to nowosc tyle jedzenia ;) Lejkarz mi kazal jesc bo TSH mi wyszlo bardzo niskie i glukoza tez za nisko - TO SOBIE JEM ;) Odrzucilo mnie od miesa za to slodkie moge jesc bez przerwy - na sniadanie z moja cycatapotrafimy zjesc paczke krowek na raz ;) No wlasnie, wrocilam do pracy ;) Juz ponad miesiac sobie pracuje i dobrze mi z tym, narazie chyba tak zostanie bo wiekszosc ktora mnie zna wie ze ciezko mi usiedziec w domku ;) Od dzisiaj odstawiam encorton i bardzo mnie to cieszy. Heparyna bede miec do konca ciazy i z miesiac po i pomimo tego ze porobily mi sie duze krwiaki na brzuchu to n ie ma to dla mnie znaczenia ;) @fredka84 - miłosci moja ❤❤❤❤❤ @Aduś16, @Caro♤♤♤♤, i nieoceniona @Breath_less - teraz wasza kolej i na wasze ciaze czekam zw wielka nadzieja w sercu - teraz sie UDA !!!!! Od jutra bede probowala troche pobiegac - rozmawialam z lekarzem i po wiedzil ze moj organizm jest nauczony i bardzo rozciagniety - mam zaczac truchtac a jak poczuje jakikolwiek dyskomfort to nie robic nic na sile. Bardzo mi brakuje biegania. Podoboaja mi sie kobiet w ciazy uprawiajace jogging a i tez dla mnie jogging byl ogormnym elelemntem zycia ;) Takze trzymajcie kciuki ;) Zdazylam juz bardzo pokochac moja coreczke pomimo tego ze strasznie sie bronilam - Łukaszowi wyszly takie pojedyncze siwe wloski chociaz zapewnia mnie ze to z racji wieku i ze nie przestal mnie kochac ;) Mam wspanialego meza - moze uznacie ze sie przechwalam ale tak jest naprawde i zycze kazdej z was tyle milosci i cierpliwosci ;) On sie smieje ze bedzie mnie wiozl na porod a ja mu dalej bede tlumaczyc ze nie waidomo czy to ciaza jest 🤭👍:confused: Dziewczyny jak wiecie i ktos bardzo madry mi napisal JA SWOJE MALE PIEKIELKO NA ZIEMI PRZESZLAM - ten lek i niepewnosc po tylku zlych diagnozach chhyba ze mna dlugo zostanie i mam do tego prawo. Zrteszta jestem pewna ze kazad z was tego doswiadczy - tylko trzeba walczyc i byc upartym - jest to sporo nowych dziewczyn ktore nie znaja mojej historii ale wikszosc jednak wie jaka bylo wyboista ;) Pozdrawiam wszystkii trzymam kciuki - bede wiecej sie odzywac ;)
Cieszę się bardzo i trzymam kciuki żeby dalej już była prosta droga 😁😘
 
Dziewczyny kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży ?? Ja już ich się szczerze nie mogę doczekać. 🙈 Ogólnie czuje się dobrze piersi trochę pobolewają 🤷‍♀️ i wiecznie mi się spać chce ale gdy się położę to tylko ziewam a sen nie przychodzi 🤷‍♀️ od czasu do czasu coś zakuje a tak to nic zero...
 
Oj bidulo, ale dobrze ze już jest lepiej. Myśle ze z czasem przejdzie, a masz nowości z labo? Ja się w miarę czuje dobrze, tylko przy siku bolal mnie bardzo pecherz, ale zaczęłam pic dużo herbatek ziołowych i wody i już coraz lepiej. Mąż mi 3 zgrzewki piwa kupił na pecherz [emoji23], eh te chłopy [emoji23]no cóż chciał dobrze [emoji2370], ale jakoś mnie odrzuca od piwa i myśle ze przy tych hormonach teraz to nie bardzo, za to pije kieliszek wina czerwonego, lekarz mi mówił żebym pila do transferu na endometrium [emoji6]
Żadnych wieści kochana bo nam od razu powiedzieli, że konsultacje z naszą doktor mamy mieć 29go a ona nam wszystko powie bo i tak będą trzymać do 5 doby a później mrozić. Ale jestem bardzo ciekawa co u 'nich' [emoji6]
Mnie też ten pęcherz boli a sikam co 15min[emoji85]z resztą co mnie nie boli [emoji1787] lepiej nie będę się zagłębiać [emoji6]
A mąż mnie też na czerwone winko namawiam bo właśnie do domu do UK wróciliśmy ale ja zeeeero ochoty a uwielbiam. W ogóle ostatnio nawet kawa mi nie smakuje a też uwielbiam [emoji2368]
A Ty koniecznie kieliszeczek winka [emoji123][emoji6]
 
Dziewczyny kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży ?? Ja już ich się szczerze nie mogę doczekać. 🙈 Ogólnie czuje się dobrze piersi trochę pobolewają 🤷‍♀️ i wiecznie mi się spać chce ale gdy się położę to tylko ziewam a sen nie przychodzi 🤷‍♀️ od czasu do czasu coś zakuje a tak to nic zero...
Pierwsze 2tyg bieganie do toalety i wilczy głód, później nic, od połowy 7tyg kilka razy nudności wieczorem i w nocy, teraz przeszło, ale od kilku dni kłuje mnie po stronie ciąży i to jest najgorsze uczucie więc mam nadzieję że przejdzie szybko bo łapie ciągle nawet leżeć nie mogę.
 
Dzięki, oby wszystko było dobrze. Jak na razie to śpię po 12-13h dziennie, nie wiem o co chodzi, bo ja zawsze im mniej spania tym lepiej.. Do tego mnie katar dopadł, wszystko na raz.. Byle do środy wytrzymać
Karola,
dobrze to wyglada.Prog i Estradiol super[emoji7]na Bete trzeba poczekac do nast weryfikacji.Trzymam kciuki.
 
reklama
Dziewczyny kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży ?? Ja już ich się szczerze nie mogę doczekać. [emoji85] Ogólnie czuje się dobrze piersi trochę pobolewają [emoji2368] i wiecznie mi się spać chce ale gdy się położę to tylko ziewam a sen nie przychodzi [emoji2368] od czasu do czasu coś zakuje a tak to nic zero...
Ja dzień przed zrobieniem bety gadałam mamie że mi stare ciasto do kawy dała tak mi "jechało" mówiłam że na pewno się popsuło bo śmierdzi. A od kolejnego dnia z salonu czułam, że mąż lodówkę w kuchni otwiera. A zapach płynu do podłogi wywoływał u mnie wręcz torsje. Bleeee... A i po pozytywnej becie dopiero zauważyłam żyłki na piersiach... W sumie wrażliwość na zapachy to był jedyny objaw i trwał przez cały pierwszy trymestr. Nic innego. Zero mdłości, senności, zmęczenia (wręcz przeciwnie spać nie mogłam). Ile nas tyle objawów [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Do góry