reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ładna kredka, wszystko będzie dobrze!
Dziewczyny, pierwszy z góry test jest z wczoraj, kreska prawie niewidoczna, a już na pewno mniej widoczna niż była przed wczoraj :/
Dziś rano zrobiłam kolejny też PINK, niby inne opakowanie, ale też czułość 10 i jest taka kreska. Ja już serio nie wiem o co chodzi i jak zawsze dni w pracy i tygodnie lecą mi mega szybko, tak od wtorku, czyli od pierwszej bety tak mi się dłuży, że masakraaaa :/ Dziś druga beta po dwóch dniach w 10dpt...

Wiem, że jestem nienormalna, że tak robię te testy jak debil :D Ale to jest silniejsze ode mnie [emoji85] [emoji85] [emoji85]
 
reklama
Dziewczyny, pierwszy z góry test jest z wczoraj, kreska prawie niewidoczna, a już na pewno mniej widoczna niż była przed wczoraj :/
Dziś rano zrobiłam kolejny też PINK, niby inne opakowanie, ale też czułość 10 i jest taka kreska. Ja już serio nie wiem o co chodzi i jak zawsze dni w pracy i tygodnie lecą mi mega szybko, tak od wtorku, czyli od pierwszej bety tak mi się dłuży, że masakraaaa :/ Dziś druga beta po dwóch dniach w 10dpt...

Wiem, że jestem nienormalna, że tak robię te testy jak debil :D Ale to jest silniejsze ode mnie 🙈 🙈 🙈
Kreska o wiele wyrazniejsza, więc beta rośnie. Trzymam✊✊✊ za dzisiejszy wynik.
 
Dziewczyny, pierwszy z góry test jest z wczoraj, kreska prawie niewidoczna, a już na pewno mniej widoczna niż była przed wczoraj :/
Dziś rano zrobiłam kolejny też PINK, niby inne opakowanie, ale też czułość 10 i jest taka kreska. Ja już serio nie wiem o co chodzi i jak zawsze dni w pracy i tygodnie lecą mi mega szybko, tak od wtorku, czyli od pierwszej bety tak mi się dłuży, że masakraaaa :/ Dziś druga beta po dwóch dniach w 10dpt...

Wiem, że jestem nienormalna, że tak robię te testy jak debil :D Ale to jest silniejsze ode mnie 🙈 🙈 🙈
Tez tak się denerwowałam, ale krecha jest widoczna wiec myśle ze będzie ok a jak się denerwujesz to kup sobie testy elektroniczne które pokazują tydzień ciazy - clear blue one pokazują wzrost bety
 
Dziewczyny, pierwszy z góry test jest z wczoraj, kreska prawie niewidoczna, a już na pewno mniej widoczna niż była przed wczoraj :/
Dziś rano zrobiłam kolejny też PINK, niby inne opakowanie, ale też czułość 10 i jest taka kreska. Ja już serio nie wiem o co chodzi i jak zawsze dni w pracy i tygodnie lecą mi mega szybko, tak od wtorku, czyli od pierwszej bety tak mi się dłuży, że masakraaaa :/ Dziś druga beta po dwóch dniach w 10dpt...

Wiem, że jestem nienormalna, że tak robię te testy jak debil :D Ale to jest silniejsze ode mnie 🙈 🙈 🙈
Ja na miejscu męża zabrałabym Tobie te testy hehehe abyś nie nakręcała się :) w tak wczesnej ciąży jedynie wyniki z krwi są miarodajne a nie testy sikane za przysłowiowe 5 zł. Miałaś bardzo ładną betę więc wszystko wskazuje na pozytywne dalsze kroki. Będzie dobrze 😊❤️
 
Tez tak się denerwowałam, ale krecha jest widoczna wiec myśle ze będzie ok a jak się denerwujesz to kup sobie testy elektroniczne które pokazują tydzień ciazy - clear blue one pokazują wzrost bety

Oo, ale to one nie są na zasadzie jak przedziały w wyniku bety? Że bardzo szeroki przedział?

Ja na miejscu męża zabrałabym Tobie te testy hehehe abyś nie nakręcała się :) w tak wczesnej ciąży jedynie wyniki z krwi są miarodajne a nie testy sikane za przysłowiowe 5 zł. Miałaś bardzo ładną betę więc wszystko wskazuje na pozytywne dalsze kroki. Będzie dobrze 😊

Mój mąż sam mówił, żebym dziś zrobiła :D :D Ale on to ostoja spokoju i opanowania, a ja ADHD :-) :) On powinien być w ciąży i urodzić, lepiej by znosił to wszystko 🙈🙈🙈 Dziś się okaże, jak beta nie rośnie albo spada, to jeszcze mamy 4 zarodki, czyli myślę, że po 2 na 2 transfery. W razie gdyby to nie wyszło, to jeszcze mam jeden jajnik, żeby znowu zaczynać od nowa i robić punkcję...
 
reklama
Do góry