reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, jak dla mnie to beta piękna! Ja 8dpt miałam 44 i dziś mam 10dpt i jadę po pracy na betę. Ale wczoraj zrobiłam znowu rano test sikany i ledwo co widać, dziś niby delikatnie bardziej widać... Okaże się.



haha, ale się uśmiałam :D :D Aż mi się przypomniało :D Mam taką dziewczynę w rodzinie :-D chciała pożyczyć spodnie od mojej siostry, która nosi 36 rozmiar, a tamta ma 46 🙈 I ona nawet nie pomyślała, że może się w nie nie zmieścic :D


Super beta rośnie!!! ❤ Ale u mnie 8dpt było tylko 44, dziś 10 dpt i jadę na bęte.
Kocha a trzymam kciuki za dzisiejsza betę do nieba 😍😍❤️
 
Hej
Operacje na żylaki miałam w kwietniu 2007 roku, a prywatnie sobie zrobiłam trombofilie po poronieniu w kwietniu to wyszedł mi nieprawidłowy Czynnik Leiden i MTHFR.
Obecnie biorę Neoparin 0.4 raz dziennie na wieczór zaposal mi to mój Dr z kliniki.
Generalnie to bardziej nieprawidłowa mutacja Pai jest wskazaniem do heparyny, tyle się dowiedziałam od Pasikonika naszego-mówię teraz na świeżo, bo gadałam z Nim przedwczoraj.
 
Ogólnie czuje sie dobrze ale stresuje sie bo czekam na wyniki z prenatalnych bo mialam w poniedziałek. W piatek mam wizyte u mojego lekarza i znowu zobacze moje malenstwo🥰
Leon bardzo mi sie podoba. My w sumie mamy imiona dla chlopczyka i dziewczynki. Dla chlopca Franek a dziewczynka Małgosia po mamie mojego męża.
Niewiem jak ty ale ja ciagle nie wierze ze to sie dzieje🥰
Franuś 🥰 Może i u nas będzie😋
Ja uwierzę jak zobaczę i przytulę ❤
 
Ogólnie czuje sie dobrze ale stresuje sie bo czekam na wyniki z prenatalnych bo mialam w poniedziałek. W piatek mam wizyte u mojego lekarza i znowu zobacze moje malenstwo🥰
Leon bardzo mi sie podoba. My w sumie mamy imiona dla chlopczyka i dziewczynki. Dla chlopca Franek a dziewczynka Małgosia po mamie mojego męża.
Niewiem jak ty ale ja ciagle nie wierze ze to sie dzieje🥰
Super, że jesteście tacy zgodni 😁 piątek już jutro, szybko zleci i oczywiście trzymam kciuki ✊🏻 ważne, że tak dobrze się czujesz :) mi też jest ciężko uwierzyć w dalszym ciągu 😍 chyba dopiero jak zacznie się ruszac albo urodzi :)
 
Kochana, jak dla mnie to beta piękna! Ja 8dpt miałam 44 i dziś mam 10dpt i jadę po pracy na betę. Ale wczoraj zrobiłam znowu rano test sikany i ledwo co widać, dziś niby delikatnie bardziej widać... Okaże się.



haha, ale się uśmiałam :D :D Aż mi się przypomniało :D Mam taką dziewczynę w rodzinie :-D chciała pożyczyć spodnie od mojej siostry, która nosi 36 rozmiar, a tamta ma 46 🙈 I ona nawet nie pomyślała, że może się w nie nie zmieścic :D


Super beta rośnie!!! ❤ Ale u mnie 8dpt było tylko 44, dziś 10 dpt i jadę na bęte.

piekna tylko martwi, że najpierw przyrost ponad 300% a teraz ledwo 67% czyli w granicach normy...
 
reklama
Dziewczyny, pierwszy z góry test jest z wczoraj, kreska prawie niewidoczna, a już na pewno mniej widoczna niż była przed wczoraj :/
Dziś rano zrobiłam kolejny też PINK, niby inne opakowanie, ale też czułość 10 i jest taka kreska. Ja już serio nie wiem o co chodzi i jak zawsze dni w pracy i tygodnie lecą mi mega szybko, tak od wtorku, czyli od pierwszej bety tak mi się dłuży, że masakraaaa :/ Dziś druga beta po dwóch dniach w 10dpt...

Wiem, że jestem nienormalna, że tak robię te testy jak debil :D Ale to jest silniejsze ode mnie 🙈 🙈 🙈
 

Załączniki

  • test 2.jpg
    test 2.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 111
Do góry