reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
u nas pomału
Po laparoskopii jesteśmy
Wyszły niedrożne jajowody i endometrioza
Teraz leki przez 4 miesiące i w październiku albo kolejna laparo albo leki stymulujące i staramy się o brzdąca 🤗😍
Głupio to mówić, ale fajnie, że coś wyszło, jest z czym walczyć. Macie już wybraną klinikę czy to będzie najpierw naturalnie?
 
Dziewczyny mam gonal f na zbyciu wazny do pazdziernika
IMG_20200616_071547.jpg
 
Dziewczyny a ja mam dziś takie wahania nastroju że chyba sama że sobą oszaleje!! Rano byłam bliska rozpaczy, potem euforii, potem znów smutny a teraz sama nie wiem... Próbowałam zająć się pracami domowymi i ogrodem ale to na chwilę mi pomaga.. Zastanawiam się czy to przez odstawianie leków może? Czy to emocje jednak po czasie wychodzą? Normalnie nie mogę znalezc sobie miejsca 😐😐😶😶
 
Dziewczyny a ja mam dziś takie wahania nastroju że chyba sama że sobą oszaleje!! Rano byłam bliska rozpaczy, potem euforii, potem znów smutny a teraz sama nie wiem... Próbowałam zająć się pracami domowymi i ogrodem ale to na chwilę mi pomaga.. Zastanawiam się czy to przez odstawianie leków może? Czy to emocje jednak po czasie wychodzą? Normalnie nie mogę znalezc sobie miejsca 😐😐😶😶
tak. hormony jak schodzą to się szaleje:)
 
u nas pomału
Po laparoskopii jesteśmy
Wyszły niedrożne jajowody i endometrioza
Teraz leki przez 4 miesiące i w październiku albo kolejna laparo albo leki stymulujące i staramy się o brzdąca 🤗😍
A miałaś może robione wcześniej hsg ? bo ono bardzo często je udrażnia. Mi po laparoskopii wyszły dwa niedrożne, ale profesor który mi to robił zaproponował hsg , bo to inny sposób badania jajowodów . Laparoskopię miałam w grudniu a hsg w walentynki i udało się udrożnić jeden, w tym samym cyklu zaszłam w ciążę. Jeśli nie miałaś to może warto spróbować.
 
reklama
Do góry