reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pamiętam Ty z tej samej kliniki [emoji4] u nas blastocysta 4 AA-transfer nieudany. A później 4BC i 4CC maja ponad 2 i pół roku i nieźle grandza [emoji23][emoji2960][emoji85]
Dobrze zrobic histeroskopie na cykl przed transferem - to ty tak marudzisz na temat morfologii swoich zarodkow ;) Mysle ze jeszcze cie zaskocza ;) Kiedys mialam blastocyste 4CC- to mi embriolog powiedzial ze to dobrej klasy zarodek :o :o :o A ja i tak swoje wiedzialam bo sie naczytalam ze w innych klinikach nawet takich nie mroza... Ja chyba nie doknca teraz wierze w te oznaczenia - sama nie wiem. Niby z C nigdy nie zrobi sie A, a jednak z 3 moze sie rozwinac do 4... Ale znowu w innych klinikach pisza ze wazniejesze jest jednak to oznaczenie cyfrowe. Tak czy siak bedziesz miala podane 2? Bedzie sie dzialo - Ty potrafisz zaskakiwac, mysle ze i tym razem zaskoczysz - doslownie ;)
 
reklama
Pamiętam Ty z tej samej kliniki [emoji4] u nas blastocysta 4 AA-transfer nieudany. A później 4BC i 4CC maja ponad 2 i pół roku i nieźle grandza [emoji23][emoji2960][emoji85]
SUPERRRRRRRR - to jest piekny przykład, dobrze ze o tym piszesz. Ja sobie tak czasmi mysle ze chyba jednak nie powinno sie podawac tej klasy zarodkow. Moj lekarz tlumaczy, ze kazdemu powinno sie stworzyc jak najlpesze srodowisko dla rozwoju ;)
 
Robimy kochana, no już mam parę siniaków i obolały brzuchol.. 30.06 mam wizyte, zrobią mi usg i prawdopodobnie pobiorą krew wampiry jedne, no i mam nadzieję że hormony się już wyciszyły po tylu zastrzykach i zaczynamy stymulacje.. Mam nadzieję że dużo tego menopuru nie będę musiała brać.. Oby szybko rosły pęcherzyki, byłoby spoko jakby się udało mieć punkcję i transfer w lipcu, chciałabym żeby już wstać sobie z rana z ogromnym brzuchem i kopiącym mnie dzidziusiem w brzuchu zamiast wstrzykiwać zastrzyków 😁Kurcze tak sobie myślę jak dużo osób pisze ze za pierwszym razem się rzadko udaje, ale jakoś jak ogólnie jestem pesymistką w życiu, to w tym przypadku jakoś wierzę w to że się uda ✊😘😘😘
I tak trzymaj - pamietaj w in vitro nie ma reguly!!! Moze sie udac za pierwszym a moze za 10 ;) Ale pamietaj ze kazde podejscie to dla nas wszystkich kobiet 100 - tu milowy krok do przodu ;)
 
Czytam o tych klasach zarodków i moim zdaniem to jest tak. Pierw musi być zdrowy genetycznie, potem morfologia. Jeśli jest zdrowy genetycznie i ma potencjał rozwojowy to urodzi się z niego dziecko. Morfologia określa tylko jak dobrze jest zbudowany i jakie ma szanse na implantację. A przecież nie jesteśmy idealni :-) B,C po prostu nie jest idealny a to nie znaczy ze nie jest fantastyczny:p Mało wiemy na temat zarodków i tego wszystkiego. Wiesz, każdy chciałby mieć 4AA x5 bo szanse rosną. Z drugiej strony jeżeli w tej puli nie ma żadnego zdrowego to chcemy nawet 2CC byleby miał szanse :p A ja nie robiłam PGS nie wiem które były zdrowe. Zostało mi 3BC i 2BC. Mają szanse :-) A i z CC blastki AA nie będzie ale BB już może być:p. Np. Moje 3BC może być 5BB i lepiej moje 2BC może być 5AB. Przed osiągnięciem blastocysty się nie ocenia zarodka musi być w stadium 3. Stad 1BB może być 5AA. A i mój syn był 8B w 3 dobie a w 5 był 5AA. Świruje po prostu :-)
Masz wiedze ;) Ale czy to nie gorzej miec taka wiedze? Ja czasami wolalabym nie byc swiadoma pewnych rzeczy ;) Czseto jest chyba tak ze taka nieswiadoma kobietka zachodzi za pierwszym razem;) Ja np zawsze znajde sobie powod do zamartwiania i rozmyslania a pozniej wertuje wszelkie informacje na ten temat ;) Chyba wszystkie swirujemy - ja juz dawno zeswirowalam ;)
 
Dlatego dla swojego bezpieczeństwa lepiej nie wrzucać swoich foto na forum. podobnie nie udostępniam zdjęć swoich dzieci. Bardzo chętnie spotkam się z wami w realu ale to zapewne jeszcze się zejdzie.....moje karmienie....wasze ciąże....karmienia....może moja kolejna ciąża....i chyba w grę wchodzi dom starców 😂😂😂 Jeszcze możecie napisać przecież z dziećmi można się spotkać, aktualnie mój łańcuch sięga 5 km, dalej moja córka nie pojedzie 😜😜😜

Jeny nie nadążam za forum , ciągle nieaktualne wpisy wrzucam. Nie wiem.jak kasować posty😜
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😘😘😘
 
Masz racje kochana 😘 A Ty jak sie czujesz ?
Fizycznie? Swietnie ;) Jestem aktywna, jem zdrowo, rzadko pije - dzisiaj sie napije ;), mam swoją rutyne, to raczej nie ma innej mozliwsoci zeby sie czuc zle - jak zaczne brac estrofem to bede nerwowa i drazliwa - zawsze po tym tak mam ;) Psychicznie? Wiesz ja jestem niestandardowa, ciezko innym mnie ogarnac to co dopiero ogarniac sama siebie :p ;)👍
 
reklama
Fizycznie? Swietnie ;) Jestem aktywna, jem zdrowo, rzadko pije - dzisiaj sie napije ;), mam swoją rutyne, to raczej nie ma innej mozliwsoci zeby sie czuc zle - jak zaczne brac estrofem to bede nerwowa i drazliwa - zawsze po tym tak mam ;) Psychicznie? Wiesz ja jestem niestandardowa, ciezko innym mnie ogarnac to co dopiero ogarniac sama siebie :p ;)👍

Rozumiem, no to super.. ciesze sie ze jest ok u Ciebie, tak trzymaj ! 😘
 
Do góry