reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To napisz jak już będzie wynik bety czy się udało. No, albo jak urodzisz :-)) tak tez może być :p ja będę mieć histero i uma test i zobaczymy co tam u mnie się dzieje. A potem zobaczymy co dalej. Tez z doskoku jestem bo w domu duzo i w pracy duzo. Muszę doktorat napisać a nie mam weny :-(((( ehhh życie wszystko zweryfikuje :-) Ja miałam plan wiesz... dokończę doktorat jak nie doktorat to sie pojawi mały czlowiek j będzie gites. i jest taki stary tekst „ chcesz rozśmieszyć Boga - zdradź mu swoje plany;-)))
Dobrze zrobic histeroskopie na cykl przed transferem - to ty tak marudzisz na temat morfologii swoich zarodkow ;) Mysle ze jeszcze cie zaskocza ;) Kiedys mialam blastocyste 4CC- to mi embriolog powiedzial ze to dobrej klasy zarodek :o :o :o A ja i tak swoje wiedzialam bo sie naczytalam ze w innych klinikach nawet takich nie mroza... Ja chyba nie doknca teraz wierze w te oznaczenia - sama nie wiem. Niby z C nigdy nie zrobi sie A, a jednak z 3 moze sie rozwinac do 4... Ale znowu w innych klinikach pisza ze wazniejesze jest jednak to oznaczenie cyfrowe. Tak czy siak bedziesz miala podane 2? Bedzie sie dzialo - Ty potrafisz zaskakiwac, mysle ze i tym razem zaskoczysz - doslownie ;)
 
reklama
Hej moje kochane. Ja dzis mialam strasznie nerwowy dzien . Rano wyjechalam do Londynu na badania, tam byl kosmos normalnie 😭pełno aut , korki , kazdy sie wpycha, no istny cyrk. Wrocilam mokra z tej podróży, do tej pory mnie żołądek boli. Jak nie stracę prawka po tej podrozy to bedzie cud😭raz przyjechałam na czerwonym swietle i raz prędkość przekroczylam. Oczywiście kamery byly🤦‍♀️masakra . Juz nigdy więcej sama nie pojade tam wole jechać 1600 km do Polski
Po powrocie zabralam sie za robienie tortu dla przyjaciółki na jutrzejsze urodziny.Wszystko fajnie ale kuzwa 3 masy mi sie zwazyly 🤦‍♀️😭Panie ze sklepu juz sie smialy ze mnie ze chyba nie mam dnia😭
Moja kuchnia wyglada jakby bomba w niej pier... dolnela 😭😭😭Maz wrocil z pracy i troche mi pomogl a to efekt

Biedna... Oby nie było mandatów 😘 Ale torick wyszedł super ❤️😘
 
heheheheheheheheheheh jak jadę to patrzę na tych przede mna, a inni niech patrzą na mnie 🙈 😂😂😂ja za to mam tak ze jak juz widze ze sie raczej z tego nie wykaraskam czy z dziury, czy z innych takich to juz calkowicie puszczam wodze i niech sie dzieje co chce ;) ale tej kury to mi szkoda bylo - bo ona raz w jedna raz w druga i no i zle zdecydowala ...

Noo, też mi szkoda kury, niech spoczywa w pokoju 😁 Ale jak sobie pomyśle to tak czy inaczej trafiłaby do gara.. 😉😜
 
No co za podła małpa! Powinna sie cieszyć, że ominął ją ciężar znoszenia wszystkich porażek i płaczu po nieudanym transferze. Jak tak można? Ja sobie nie wyobrażam, żeby kogokolwiek "pouczać" bo mi się udało. Ja dziękuję każdego dnia Bogu, że oszczędził nam niepowodzeń.

Więc mimo, że to na pewno bolesne to olej głupią cipe 😘 robisz wszystko co mozesz najlepiej jak idzie i tego się trzymaj ❤️ a ja trzymam ogromne ✊✊✊✊ zeby cierpienia w końcu zostały wam wynagrodzone 😘😘
Nie utrzymujemy z nimi kontaktu. Po tej akcji nawet gadac mi się z nimi nie chce. Oni naszczescie mieszkaja w Londynie wiec daleko od nas😉
 
reklama
Do góry