reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, nie jeszcze nie mam odpowiedzi, mają niby 3 dni na odpowiedź, a w niedzielę mina 3 tygodnie od czasu jak wysłałam. My do Polski jedziemy 18 lipca chyba a za tydzien w piątek mam konsultacje z innym lekarzem więc nie żaleznie od odpowiedzi na reklamację w piątek ustale z lekarzem plan stymulacji..
Fajnie że wracasz do gry ❤️. A jak się czujesz? Dalej tak bardzo tęsknisz za Polandią?😘
 
Dziewczyny ,ja znowu z prośbą ...nie zalega Wam może progesteron ? I któraś chciałaby odsprzedać . Biorę każda ilość i za każdą cenę 😉jak patrzę ,jak małą dawkę mi zalecają 😱😱to szoook i chcialbym sobie dołożyć ...
Miłego dnia wszystkim 😘😘😘
A jaką dawkę zalecają? Zwykły gin powinien ci przepisać, jak poprosisz, a nawet rodzinny jak jest spoko.
Akurat tego leku mam malutko, więc nie pomogę 🙁
 
Dobra Laski, znikam na jakiś czas, bo nas życie trochę przygniotło i czasu nie mam za bardzo, jak się ogarnę to wrócę

Babcia mojego M. w szpitalu zakaźnym z po-covidowym zapaleniem płuc pod respiratorem w stanie krytycznym, lekarze nie dają złudzeń, tylko nie wiadomo ile czasu jej zostało 😪
Moj M wczoraj miał wypadek, jemu na szczęście nic, tylko zadrapania i siniaki, ale samochód do kasacji... Wiec nie dość ze trochę zalatwiania to jeszcze trzeba skądś szukać kasy na nowy samochód i go kupić jak najszybciej bo bez tego będzie nam ciężko 😪
Maksio chory, znaczy ma kaszel, jakieś szmery podobno słychać pęcherzykowe, nieleczone grozi zapaleniem oskrzeli więc leczymy od wczoraj stedydem do inhalacji i siedzimy w domu. Dobrze że zdarzylam jeszcze wczoraj z nim pojechać do lekarza bo dzisiaj już nie mialabym czym...

Jak się wygrzebiemy z tego wszystkiego to wrócę, a póki co, powodzenia Kochane w czerwcowo/liocowych działaniach !!! Oby kalendarz się zapełnił samymi dobrymi wiadomościami!!! 😘😘😘✊✊✊
 
reklama
Mam pytanie. Jestem po stymulacji, mialam odroczony transfer na następny cykl. (Hiperstymulacja). Od dostałam już w 20 dniu. Czuje się ok. W tym cyklu miałam mieć transfer na naturalnym cyklu ale dziś jest 11 dzień i lekarz na USG nie widzi żeby cokolwiek zapowiadało owulację. Czy to normalne? Czy ktoś z Was też tak miał? Czy to powód do zmartwien? Przyznam że jestem człowiekiem czynu i czekanie nie jest moją mocną stroną.
 
Do góry