reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U nas było dokładnie to samo, zawsze owulacja była, okres regularny, a tu sie okazało, że mnie jajnik tak boli przy owulacji, bo jest niedrożny, drugi jest poskręcany i owuluje raz na jakiś czas, jajca rosły do max 14mm więc za małe żeby pękać i na to wyniki nasienia męża w baaardzo dolnej granicy IUI. I nas tez in vitro przerażało dopóki nam dr Aneta Stef... Aniak z Artemidy nie wytłumaczyła co i jak 😍 po rozmowie z nią byłam gotowa do boju 😊

Także znam to uczucie dostania obuchem w łeb 😉 moja gin jak zobaczyła moje i męża badanka to powiedziała, że sie dobraliśmy jak ślepy z kulawym 😜
Jak się okazało że to dla nas jedyna szansa to od razu " GDZIE PODPISAC"😂😂😂😂😂
 
reklama
A wiesz ile jest takich osób w tym kraju... Od cholery generalnie. Dużo czasu musi upłynąć zeby coś zaczęło się zmieniać
Dokaldnie tak. Mają po kilkoro swoich dzieci i krzyczą, ze to zło. Księża bardzo czesto nie mają pojecia jak wygląda cala procedura i przekazują fałszywe informacje, a wierni, jak moj mąż, slepo w to wierzą. On na szczescie zrozumial jak mu lekarz wytlumaczyl co i jak. Byl biedny w takim szoku, czul sie oszukiwany. Jak go zapytalam czemu nie chcial wczesniej sluchac o tym, dokształcić się, to szczerze przyznal, ze dlatego, ze problem go nie dotyczyl 🤷‍♀️
 
@Hope1989 To pierwsze jest słabej jakości z ostatniej wizyty a to drugie jesr 18+ 😂😂😂

IMG_20200620_214302.jpg


IMG_20200620_214403.jpg
 
Też pamiętam to uczucie z tym obuchem... I jak bardzo wtedy płakałam, a mój M mówił, ze zrobimy wszystko, zeby się udało😊


No u mnie to samo, 2 dni na relanium byłam bo sie nie mogłam pozbierać ale moj już wiedział, że nie odpusci jak zobaczył jaki to dla mnie cios 😉 i dziekuje Bogu, że nas oszczędził i sie pierwsze podejscie udało ❤️❤️❤️
 
reklama
Ale mega ❤❤❤
Duzy juz :D ciekawe do kogo podobny :D gdzies w wiadomosciach mi mignelo ze bedzie Igor? :)

Tak, nasz najwiekszy cud Igor ❤️ na ostatniej wizycie miał 234 g (byłam 10.06) a jaki długi nie wiemy bo juz sie podkurczył 🤷‍♀️

Nos ma niby po mnie (bo mam mały nosek i sie rodzice śmieją, ze jak sie urodziłam to były tylko 2 dziurki bez chrzastki 😂😂) a przystojny i mądrymam nadzieję, ze będzie za tatą ❤️❤️
 
Do góry