reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie serducho bylo 27dpt ale ja miałam młodziutkiego świeżaka 😘 i moja pierwsza wizyta była serduszkową 😉 życzę Ci tego pozytywnego zaskoczenia, oby teraz szło wszystko dobrze i bez komplikacji do samego końca ❤ chociaż przyznam, że sama w 100% pozytywnie myślę od kiedy mi się brzuszek zaokrąglił 😊 a teraz jak się Maluch zaczął ruszać to jestem zupełnie spokojna i w 7 niebie 😍😍😍
A już wyprawkę kompletujesz ??
 
Moja mama podobno miala tak jak Twoja kumpela, pół ciąży mdłości przez cale dnie. No maksakra generalnie ...
Ja na szczęście tego nie odziedziczyłam. Tym razem tylko marchewka poszła na trwałe w odstawkę, no i no ince mnie trochę muli. Poza tym jest spoko.

Niesamowita sprawa jak się spełnia marzenie o macierzyństwie i jeszcze sie człowiek dobrze czuje ❤️ moja mama czuła się świetnie, z moim bratem miala w 5mc szew założony a ze mną chodziła jak żółw bo jak chciała iść normalnie to brzuch sie od razu robił twardy jak skała 😊

A jak tam imię?
 
A już wyprawkę kompletujesz ??

Czekam dzielnie do połówkowych które mam 30.06 i mam męża na delegacji, ale jak tylko wroci ok 10.07 to będziemy intensywnie szukać wózka 😍 już trochę ofert przeglądałam ale nie trafiłam jeszcze ceny adekwatnej do jakości.. a wtedy zobaczymy, bo się wzięliśmy za remont pokoju dla Małego więc jak kupimy wózek to juz łóżeczko będzie problem gdzieś utulić 🙈
 
6 dpt. Beta 20. Strania niecałe 2 lata w klinice ponad półtora roku. 3 transfer.
Pięknie 🥰 cos czuje ze w Twoim przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" bedzie mialo zastosowanie :) my na maleństwo czekamy juz 4 lata, ale dopiero w tym roku zdecydowalismy sie na in vitro. Ja chcialam wczesniej, ale mąż jest wierzący bardzo i dlugo sie wahał. Zreszta nikt nam nigdy nie powiedzial tego co lekarz w tym roku, ze on jest na granicy bezplodnosci. I jak to uslyszal i ze wcale sie nie zapladnia niewiadomo ile komorek i wcale sie zarodkow nie niszczy po wyselekcjonowaniu lepszych, to powiedzial ze on juz chce to in vitro :D
Zabawne jak mogą się nagle zmienic poglądy, kiedy problem dotyka nas bezposrednio :)
 
To szybko, wiesz nigdy nie byłam w ciąży to dla mnie duża nowość
Piękna ta nowość!!! 😊😊😊
Bardzo się cieszę!!! 😊😊😊generalnie taki schemat ma invicta, ze po pozytywnej becie w 10dpt kolejna wizyta zalecana jest tydzień później w celu sprawdzenia pęcherzyka, a potem za kolejny tydzień serduszko. Jeśli przyrosty bety są wolniejsze, to lepiej policzyć dni i wyliczyć kiedy bedzie odpowiedni poziom, żeby się nie potrzebnie nie denerwować.
 
Pięknie 🥰 cos czuje ze w Twoim przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" bedzie mialo zastosowanie :) my na maleństwo czekamy juz 4 lata, ale dopiero w tym roku zdecydowalismy sie na in vitro. Ja chcialam wczesniej, ale mąż jest wierzący bardzo i dlugo sie wahał. Zreszta nikt nam nigdy nie powiedzial tego co lekarz w tym roku, ze on jest na granicy bezplodnosci. I jak to uslyszal i ze wcale sie nie zapladnia niewiadomo ile komorek i wcale sie zarodkow nie niszczy po wyselekcjonowaniu lepszych, to powiedzial ze on juz chce to in vitro :D
Zabawne jak mogą się nagle zmienic poglądy, kiedy problem dotyka nas bezposrednio :)
No i z tymi poglądami to tak właśnie jest...
 
Pięknie 🥰 cos czuje ze w Twoim przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" bedzie mialo zastosowanie :) my na maleństwo czekamy juz 4 lata, ale dopiero w tym roku zdecydowalismy sie na in vitro. Ja chcialam wczesniej, ale mąż jest wierzący bardzo i dlugo sie wahał. Zreszta nikt nam nigdy nie powiedzial tego co lekarz w tym roku, ze on jest na granicy bezplodnosci. I jak to uslyszal i ze wcale sie nie zapladnia niewiadomo ile komorek i wcale sie zarodkow nie niszczy po wyselekcjonowaniu lepszych, to powiedzial ze on juz chce to in vitro :D
Zabawne jak mogą się nagle zmienic poglądy, kiedy problem dotyka nas bezposrednio :)
My szybko trafiliśmy ,dowiedziałam się, że mam Hashimoto i myślałam że to jest przyczyną odrazu wykupiła dla siebie cały pakiet hormonalny Pani poradziła od razu badanie nasienia oczywiście wziełam , i po wizycie jak by ktoś nas w morde strzelił nasienie max 3 mln , mało klasy A , duża defragmentacja a testu wiazania hialuronianem nie dało się wcale Robić, po 3 m-cach na profertilu ponowilismy badanie to samo więc od razu antyki i do ivf .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piękna ta nowość!!! 😊😊😊
Bardzo się cieszę!!! 😊😊😊generalnie taki schemat ma invicta, ze po pozytywnej becie w 10dpt kolejna wizyta zalecana jest tydzień później w celu sprawdzenia pęcherzyka, a potem za kolejny tydzień serduszko. Jeśli przyrosty bety są wolniejsze, to lepiej policzyć dni i wyliczyć kiedy bedzie odpowiedni poziom, żeby się nie potrzebnie nie denerwować.
Jaka musi być beta na pęcherzyk ?
 
Do góry