reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niesamowita sprawa jak się spełnia marzenie o macierzyństwie i jeszcze sie człowiek dobrze czuje ❤ moja mama czuła się świetnie, z moim bratem miala w 5mc szew założony a ze mną chodziła jak żółw bo jak chciała iść normalnie to brzuch sie od razu robił twardy jak skała 😊

A jak tam imię?
Chyba wybrane😊Oskar😊na razie nam się nadal podoba. Zobaczymy czy tak zostanie 😉
 
My szybko trafiliśmy ,dowiedziałam się, że mam Hashimoto i myślałam że to jest przyczyną odrazu w invicta wykupiła dla siebie cały pakiet hormonalny Pani poradziła od razu badanie nasienia oczywiście wziełam , i po wizycie jak by ktoś nas w morde strzelił nasienie max 3 mln , mało klasy A , duża defragmentacja a testu wiazania hialuronianem nie dało się wcale Robić, po 3 m-cach na profertilu ponowilismy badanie to samo więc od razu antyki i do ivf .
Tez mamy problem z nasieniem i mysle ze jesli teraz sie nie udalo i z drugim mrozaczkiem sie nie uda, to do kolejnej procedury beda przygotowania na maxa. Z jakimis dobrymi suplami.
Mowisz ze 3 transfer, a macie jeszcze mrożaczki? Wiecie co poszlo nie tak z pierwszym i drugim? Jesli pisalas to przepraszam, albo przeoczylam, albo nie pamietam :(
 
My szybko trafiliśmy ,dowiedziałam się, że mam Hashimoto i myślałam że to jest przyczyną odrazu w invicta wykupiła dla siebie cały pakiet hormonalny Pani poradziła od razu badanie nasienia oczywiście wziełam , i po wizycie jak by ktoś nas w morde strzelił nasienie max 3 mln , mało klasy A , duża defragmentacja a testu wiazania hialuronianem nie dało się wcale Robić, po 3 m-cach na profertilu ponowilismy badanie to samo więc od razu antyki i do ivf .


U nas było dokładnie to samo, zawsze owulacja była, okres regularny, a tu sie okazało, że mnie jajnik tak boli przy owulacji, bo jest niedrożny, drugi jest poskręcany i owuluje raz na jakiś czas, jajca rosły do max 14mm więc za małe żeby pękać i na to wyniki nasienia męża w baaardzo dolnej granicy IUI. I nas tez in vitro przerażało dopóki nam dr Aneta Stef... Aniak z Artemidy nie wytłumaczyła co i jak 😍 po rozmowie z nią byłam gotowa do boju 😊

Także znam to uczucie dostania obuchem w łeb 😉 moja gin jak zobaczyła moje i męża badanka to powiedziała, że sie dobraliśmy jak ślepy z kulawym 😜
 
@Smętna30 a Ty masz jakies zdjecie swojego maluszka? 🤩 kurcze. Kupowanie wózka, urządzanie pokoiku to musi byc super. Ja sie juz nie moge doczekac. Chociaż moja ukochana szwagierka mi mowi ze nic mam nie kupowac, bo ona ma dla mnie fure wszystkiego i juz czeka na malą Anielkę albo Lucka :D
Ale ja i tak sobie chyba nie odmowie 🥰

No powiem Ci niesamowita sprawa, chociaz pierwszych ruchow Maluszka nic nie pobije ❤️❤️❤️ dla mnie póki co najpiekniejszy moment 😍

A fote zaraz Ci ciotka jakąś wrzuce 😜
 
reklama
U nas było dokładnie to samo, zawsze owulacja była, okres regularny, a tu sie okazało, że mnie jajnik tak boli przy owulacji, bo jest niedrożny, drugi jest poskręcany i owuluje raz na jakiś czas, jajca rosły do max 14mm więc za małe żeby pękać i na to wyniki nasienia męża w baaardzo dolnej granicy IUI. I nas tez in vitro przerażało dopóki nam dr Aneta Stef... Aniak z Artemidy nie wytłumaczyła co i jak 😍 po rozmowie z nią byłam gotowa do boju 😊

Także znam to uczucie dostania obuchem w łeb 😉 moja gin jak zobaczyła moje i męża badanka to powiedziała, że sie dobraliśmy jak ślepy z kulawym 😜
Też pamiętam to uczucie z tym obuchem... I jak bardzo wtedy płakałam, a mój M mówił, ze zrobimy wszystko, zeby się udało😊
 
Do góry