reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja wlasnie sie na ineczke przerzucilam. Zapomnialam ze Ty tez świeza mamusia 😍
Z tą świeżą mamusia to jakoś nie mogę uwierzyć w poniedziałek kolejna weryfikacja zobaczymy, po tylu latach człowiek jakoś podchodzi z rezerwą do tego wszystkiego i jakby czeka aż coś się spierdzieli.
Około ktorego dpt jest pęcherzyk a potem serducho ?
 
reklama
Z tą świeżą mamusia to jakoś nie mogę uwierzyć w poniedziałek kolejna weryfikacja zobaczymy, po tylu latach człowiek jakoś podchodzi z rezerwą do tego wszystkiego i jakby czeka aż coś się spierdzieli.
Około ktorego dpt jest pęcherzyk a potem serducho ?
Nic się nie spierdzieli ❤️❤️❤️😊😊😊Ale to normalne odczucia po porażkach jakie miałaś 😊więc wszystko u Ciebie ok😘
U mnie pecherzyk był ok 17dpt (beta niecałe 3tys),a serduszko 24dpt (beta ok 20tys)
 
Cześć dziewczyny, dawno tutaj nie zaglądałam i mam ogromne tyly, muszę znalesc sposób żeby Was nadrobić....
Ale tymczasem mam do was pytanko, bo ja ciągle nie mam miesiaczki po oststniej która wystąpiła po łyżeczkowaniu....
Niby miała być punktualnie a tu spóźnia mi się już 8 dzien....
Czy któras miała tak że pryzszedl POZNEIJ ???
Buziaki 😘
Jakoś specjalnie bym się nie martwiła. Czasem zdarza się dziwny cykl. Zaczekaj jeszcze chwilę, jak za kolejny tydzień nic nie będzie idź do lekarza.
 
No to współczuję. Moja kumpela przez 4,5 miesiąca (u nich to rodzinne, wszystkie kobiety w ciąży tsk dlugo i po wszystkim wymiotowały) wymiotowała całe dni po wszystkim. Obojetnie co zjadła zaraz zwracała. Jedynie letnią herbatę po łyczku mogła pić. A ja na początku nie tolerowałam tylko zapachu świeżej cebuli i fusów od kawy 😉 ale trwało to jakieś 4 tygodnie i juz jest super 😉
Moja mama podobno miala tak jak Twoja kumpela, pół ciąży mdłości przez cale dnie. No maksakra generalnie ...
Ja na szczęście tego nie odziedziczyłam. Tym razem tylko marchewka poszła na trwałe w odstawkę, no i no ince mnie trochę muli. Poza tym jest spoko.
 
Z tą świeżą mamusia to jakoś nie mogę uwierzyć w poniedziałek kolejna weryfikacja zobaczymy, po tylu latach człowiek jakoś podchodzi z rezerwą do tego wszystkiego i jakby czeka aż coś się spierdzieli.
Około ktorego dpt jest pęcherzyk a potem serducho ?
A ile lat starań macie za sobą i ktory to transfer? Mam nadzieje, ze nic Ci sie wlasnie nie spierdzieli. Za duzo juz bylo ostatnio smutnych wiadomosci! :( Ty chyba mialas wysoką bete? Dzisiaj 8dpt?
 
Nic się nie spierdzieli ❤❤❤😊😊😊Ale to normalne odczucia po porażkach jakie miałaś 😊więc wszystko u Ciebie ok😘
U mnie pecherzyk był ok 17dpt (beta niecałe 3tys),a serduszko 24dpt (beta ok 20tys)
To szybko, wiesz nigdy nie byłam w ciąży to dla mnie duża nowość
 
Z tą świeżą mamusia to jakoś nie mogę uwierzyć w poniedziałek kolejna weryfikacja zobaczymy, po tylu latach człowiek jakoś podchodzi z rezerwą do tego wszystkiego i jakby czeka aż coś się spierdzieli.
Około ktorego dpt jest pęcherzyk a potem serducho ?
U mnie serducho bylo 27dpt ale ja miałam młodziutkiego świeżaka 😘 i moja pierwsza wizyta była serduszkową 😉 życzę Ci tego pozytywnego zaskoczenia, oby teraz szło wszystko dobrze i bez komplikacji do samego końca ❤️ chociaż przyznam, że sama w 100% pozytywnie myślę od kiedy mi się brzuszek zaokrąglił 😊 a teraz jak się Maluch zaczął ruszać to jestem zupełnie spokojna i w 7 niebie 😍😍😍
 
reklama
Do góry