reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie moge dojść do siebie😥😥😥 Dziś jest 8 dzień po transferze 3 dniowego zarodka mrożonego. Test w poniedziałek miał być i nawet wczoraj dorwałam tabelkę że 8 dnia 3 dniowy dopiero się implantuje i beta pozywywna dopiero w 11dpt. Mąż sie naj.ebał doła załapałam takiego i przed chwilą mówię a chu.j z tym zrobie ten test żeby sie bardziej zdołować bo co ma mi wyjść. Wzięłam ten czuły i kur.wa jest kreska. Jetem na sztucznym tylko estrofem lutinus i duphaston. Co to znaczy tak wczesnie??
 
A ksiazkowa to znaczy? Hormony top,owulacja,okres,brak plamien przed okresem,immunologia,genetyka,histeroskopia,HOMA,cukier,jajowody,endometrium...wszystko sprawdzone?
Hormony ok, owulacja jest, okres jest plamień brak reszta nie sprawdzana, bo jak lekarze zobaczyli wyniki męża to stwierdzili że to jest problem i dlatego się nie udaje. Może powinnam sprawdzić, Ale tak jak mówię to moja pierwsza procedura, nie mam takiego doświadczenia:(
 
?
 

Załączniki

  • P_20200618_202015.jpg
    P_20200618_202015.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 101
Weż to niemożliwe 8 lat nigdy powytywnego. No nie moge siedze i rycze. Co mam robić? Jechać jutro na bete? Wiem że to niemożliwe bo mam problem z immunologią i nie brałam leków od Paś.nika. A mam encorton i accofil. nie wiem co bedzie ale ten widok po tylu latach to niest po prostu...niewiarygodne!!
 
Weż to niemożliwe 8 lat nigdy powytywnego. No nie moge siedze i rycze. Co mam robić? Jechać jutro na bete? Wiem że to niemożliwe bo mam problem z immunologią i nie brałam leków od Paś.nika. A mam encorton i accofil. nie wiem co bedzie ale ten widok po tylu latach to niest po prostu...niewiarygodne!!
Wybaczyć mężowi naj....nie, tańczyć z radości o to co możesz zrobić . Jeszcze modlić się aby zarodek został i beta pięknie przyrastała 😀😀😀
 
reklama
Do góry