reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki ja właśnie po połówkowych i wychodzi na to, że chłopak i dziewczynka będzie ❤😁😁😁😁😁
Niby wszystko ok ale jedno serduszko coś jej nie pasowało, zawołała koleżankę i ta pow że dla niej ok... I, że jeden ma za duży brzuszek... Ale za dwa tygodnie lecę do Polski i mam wizytę umówiona u lekarza, który się specjalizuje w serduszkach także niech on mnie przebada... Bo ja tym położnym tutaj jakoś nie wierzę ☺
Trzymam kciuki. Dobrze że czujnie weryfikujesz informacje 😉 gratuluję parki. Ty nie możesz to ja wzniosę toast🥂
 
reklama
Dziewczynki ja właśnie po połówkowych i wychodzi na to, że chłopak i dziewczynka będzie ❤😁😁😁😁😁
Niby wszystko ok ale jedno serduszko coś jej nie pasowało, zawołała koleżankę i ta pow że dla niej ok... I, że jeden ma za duży brzuszek... Ale za dwa tygodnie lecę do Polski i mam wizytę umówiona u lekarza, który się specjalizuje w serduszkach także niech on mnie przebada... Bo ja tym położnym tutaj jakoś nie wierzę ☺

Parkaa, supeeer ❤ Trzymam kciuki aby wszystko bylo ok 😘
 
Dziewczynki ja właśnie po połówkowych i wychodzi na to, że chłopak i dziewczynka będzie ❤😁😁😁😁😁
Niby wszystko ok ale jedno serduszko coś jej nie pasowało, zawołała koleżankę i ta pow że dla niej ok... I, że jeden ma za duży brzuszek... Ale za dwa tygodnie lecę do Polski i mam wizytę umówiona u lekarza, który się specjalizuje w serduszkach także niech on mnie przebada... Bo ja tym położnym tutaj jakoś nie wierzę ☺
Pieknie gratuluje. Idziesz moim sladem,rozumiem ze to ciatmza 2k2o?
 
Witajcie kochane, jestem 13 dpt 5 dniowej blastki mrozaka, w poniedziałek moja beta wynosiła 41 , a dzisiaj 21 , czy jest jakaś szansa, że jescze się uda, z poniedziałku na wtorek nad ranem miałam straszne bóle brzucha jak na @, czy to może być zbliżającą się @😭
 
Moja beta w 6dpt była 23, więc podobna i się okazało że bliźniaki ☺ a byliśmy pewni, że jeden bd bo dość nisko
Także może i u Ciebie się tak okaze😊
Zobaczymy co życie przyniesie. Dla mnie to nowość nigdy nie byłam w ciąży jestem strasznie.spanikowana.
Gratulacje parki czyżby Jacek i Agatka ;))
 
reklama
Do góry