reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Was.
Chcialam dołączyć:)
Mam 38 lat i od 4 staram sie i dziecko.
5 IUI za mną, 4 ciążę biichemiczne dochodziłem max do 6ct.
Teraz uważam ze czas na in vitro.
Na co zwracać uwagę.
Jak przygotować do 1 wizyty??


Witamy Cię 😁

A jaki jest u Was problem i główna przyczyna niepowodzeń? Badaliscie immunologię albo robiliście jakieś badania czemu ciąża jest max do 6tc?

Jeżeli macie wybraną klinikę to najlepiej spisać na kartkę pytania. Robiłaś może AMH i Mąż badanie nasienia? Możesz zapytać czy np.. Będziecie szli krótkim czy długim protokołem.
 
reklama
Ja wam proponuje Majorke,blisko tanio i jak czlowiek sie postara to mozna umznalezc miejsca jak na Karaibach
Też byłam i też mi się podobało, pierwszy hotel mieliśmy bardziej na wschodzie wyspy i tam była rewelacja a drugie pół wycieczki było w innym hotelu na tej imprezowni na Magalufie, czy jak to się tam pisze, i to było bardzo średnie 🙄. Plaża pełna petow, brudno i zero klimatu.
 
Witam Was.
Chcialam dołączyć:)
Mam 38 lat i od 4 staram sie i dziecko.
5 IUI za mną, 4 ciążę biichemiczne dochodziłem max do 6ct.
Teraz uważam ze czas na in vitro.
Na co zwracać uwagę.
Jak przygotować do 1 wizyty??
A gdzie się leczycie? Na pierwszą wizytę bierzesz co masz- wyniki badań itp. Duzo tych IUI mieliscie, teoretycznie po 2 IUI powinniście już być skierowani do IVF. No, ale to zależy od kliniki pewnie... Robiliscie kariotypy? Albo badania immunologiczne.
 
Też byłam i też mi się podobało, pierwszy hotel mieliśmy bardziej na wschodzie wyspy i tam była rewelacja a drugie pół wycieczki było w innym hotelu na tej imprezowni na Magalufie, czy jak to się tam pisze, i to było bardzo średnie 🙄. Plaża pełna petow, brudno i zero klimatu.
Tam sie nie jezdzi🙈🙈🙈
Mysmy byli w 2017 na Paguerze i bylo super,przede wszystkim miejsce wypadowe na male plaze,do Palmy autobus,super deptak ze wszystkim,milutkie hotele,moglabym tam zostac z miesiac❤
 
Tam sie nie jezdzi🙈🙈🙈
Mysmy byli w 2017 na Paguerze i bylo super,przede wszystkim miejsce wypadowe na male plaze,do Palmy autobus,super deptak ze wszystkim,milutkie hotele,moglabym tam zostac z miesiac❤
Teraz już wiem że tam się nie jeździ😂. Dlaczego mi wtedy nie powiedziałaś, co? Niedobra Ty😂. I jeszcze ci naganiacze co 10 kroków 🤦. Teraz jak mam gdzieś jechać to czytam wszystkie opinie😘
 
Ja byłam na tym ciepłym końcu, cudownie ciepła woda i piękny czarny piasek 😍. Pierwszy raz w Zoo bylam właśnie tam i płakałam że wzruszenia przez 15min na samym wejściu, trochę siara bo ludzie patrzeli 🙃. A byłaś na wulkanie? Mój mąż się odje.bał na krótki rękaw i w spodenkach, a tam ledwo powyżej zera było 😂😂😂
W końcu szedł na wulkan 😂
Karmie do soboty kota znajomych, bo wyjechali na kilka dni i czuje się jakbym W zoo jakiegoś niebezpiecznego tygrysa ogarniała. Kocham zwierzęta, ale tego kota się po prostu boje. Jest wielki, chyba z 10kg wazy 😂 Warczy i syczy na wszystkich, rzuca się, normalnie masakra 😱. Jak przychodzę to mu otwieram okno, on tam wyskakuje poodychac 😁 i wtedy zamykam go na tym oknie 🙈, nakładam jedzenie i dopiero jak postawie żarcie na podłodze, wpuszczam go do chaty i spylam. Kiedyś się na mnie rzucił jak mu do michy kładłam 😒. On toleruje tylko moja koleżankę i jej męża, nikogo poza nimi.
Do zoo nie muszę iść 🤪🤣🤣🤣
 
Witamy Cię 😁

A jaki jest u Was problem i główna przyczyna niepowodzeń? Badaliscie immunologię albo robiliście jakieś badania czemu ciąża jest max do 6tc?

Jeżeli macie wybraną klinikę to najlepiej spisać na kartkę pytania. Robiłaś może AMH i Mąż badanie nasienia? Możesz zapytać czy np.. Będziecie szli krótkim czy długim protokołem.
Problemem jest nasienie.
Immunologie ruszylam nic nie wyszlo poza Nk w gornej gramicy normy. Szukam kliniki dopiero. Myślalam o białystok
Witamy Cię 😁

A jaki jest u Was problem i główna przyczyna niepowodzeń? Badaliscie immunologię albo robiliście jakieś badania czemu ciąża jest max do 6tc?

Jeżeli macie wybraną klinikę to najlepiej spisać na kartkę pytania. Robiłaś może AMH i Mąż badanie nasienia? Możesz zapytać czy np.. Będziecie szli krótkim czy długim protokołem.
Nasienie jest slabe.
Ruszylam immunoligie to nic procz Nk w górnej granicy normy, ale jednak normy.
Jestem dioiero na etapie poszukiwan kliniki.
Myślalam o Biąlymstoku któraś z was tam jest?
 
W końcu szedł na wulkan 😂
Karmie do soboty kota znajomych, bo wyjechali na kilka dni i czuje się jakbym W zoo jakiegoś niebezpiecznego tygrysa ogarniała. Kocham zwierzęta, ale tego kota się po prostu boje. Jest wielki, chyba z 10kg wazy 😂 Warczy i syczy na wszystkich, rzuca się, normalnie masakra 😱. Jak przychodzę to mu otwieram okno, on tam wyskakuje poodychac 😁 i wtedy zamykam go na tym oknie 🙈, nakładam jedzenie i dopiero jak postawie żarcie na podłodze, wpuszczam go chaty i spylam. Kiedyś się na mnie rzucił jak mu do michy kładłam 😒. On toleruje tylko moja koleżankę i jej męża, nikogo poza nimi.
Do zoo nie muszę iść 🤪🤣🤣🤣
Ja pierdzielę, ale się uśmiałam 😂😂😂. Jejuuuu, jak ja bym chciała takiego wielkiego kota mieć 😍. Do syczenia jakoś bym się przyzwyczaiła 😅. Weź mi go wyślij 😘
 
W końcu szedł na wulkan 😂
Karmie do soboty kota znajomych, bo wyjechali na kilka dni i czuje się jakbym W zoo jakiegoś niebezpiecznego tygrysa ogarniała. Kocham zwierzęta, ale tego kota się po prostu boje. Jest wielki, chyba z 10kg wazy 😂 Warczy i syczy na wszystkich, rzuca się, normalnie masakra 😱. Jak przychodzę to mu otwieram okno, on tam wyskakuje poodychac 😁 i wtedy zamykam go na tym oknie 🙈, nakładam jedzenie i dopiero jak postawie żarcie na podłodze, wpuszczam go do chaty i spylam. Kiedyś się na mnie rzucił jak mu do michy kładłam 😒. On toleruje tylko moja koleżankę i jej męża, nikogo poza nimi.
Do zoo nie muszę iść 🤪🤣🤣🤣
Zdjęcie mu zrób, najlepiej jak go trzymasz na rękach 😂😂😂. Nie no, nie będę taka, może być zdjęcie jak w tym oknie jest, plisssss
 
reklama
Problemem jest nasienie.
Immunologie ruszylam nic nie wyszlo poza Nk w gornej gramicy normy. Szukam kliniki dopiero. Myślalam o białystok

Nasienie jest slabe.
Ruszylam immunoligie to nic procz Nk w górnej granicy normy, ale jednak normy.
Jestem dioiero na etapie poszukiwan kliniki.
Myślalam o Biąlymstoku któraś z was tam jest?
Jest nas tutaj kilka z takim problemem, np ja między innymi. U mnie tez wszystko w normie. Słabe to znaczy ruchliwość czy morfologia? Maz bierze jakie witaminy?
 
Do góry