reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Dziewczyny czy któraś chodzi do INVIMED Wrocław? Którego lekarza tam wybrać ? Ich jest tylu...... Ehhhh kolejny problem wlazł mi do głowy. Oszaleje.

Ja leczyłam się u Lach.owskiego, drugi transfer udany. Polecany jest szef czyli Giz.ler (tylko do niego długo się czeka) i Koz.ioł.

Dziewczyny, rzadko zaglądam. Właściwie zajrzałam tylko dlatego, że jedna na priv mnie poprosiła o odpowiedź na tego posta, żeby doradzić kto we Wrocławiu jest dobry. A tu widzę, że @annemarie się pojawiła! Jak maluchy? Wpadnij też na ciezaroweczki, tam jest dużo ze starej ekipy :D
@anett96 mocne kciuki za ciebie i betę do nieba! Nawet kiedyś zastanawiałam się co u ciebie słychać.
 
reklama
Czyli ta moja droga to nie koniecznie nie jest nie twoja😁😁😁

Bawia sie bardziej razem,bija rowniez😉mam nadzieje ,ze im tak zostanie.Tzn.nie z biciem🙈ale w przedziale wiekowym maja tylko siebie plus,naszego Henryka corke,jest miedzy nimi 5 miesiecy roznicy.Zoska jest jej ciotka Polew maja wszyscy....ale jedno ci powiem,kupa dzieci to masa smiechu w domu i naprawde radosci....tak tylko przy okazji😉😉😉


Śliczne są te Wasze szczęścia ❤️ a na pocieszenie powiem Ci, ze moja chrzestna ma bliźniaki, też parkę. I mimo, że z charakteru sie baaaardzo różnią to poszliby za sobą w ogień 😘 kuzynka pojechała do Anglii 10 lat temu i sie odwiedxali najczęściej jak sie dalo, ale i tak juzyn 1,5 roku temu do niej dołączył 😁 muszą być blisko siebie i koniec 😊
 
Śliczne są te Wasze szczęścia ❤ a na pocieszenie powiem Ci, ze moja chrzestna ma bliźniaki, też parkę. I mimo, że z charakteru sie baaaardzo różnią to poszliby za sobą w ogień 😘 kuzynka pojechała do Anglii 10 lat temu i sie odwiedxali najczęściej jak sie dalo, ale i tak juzyn 1,5 roku temu do niej dołączył 😁 muszą być blisko siebie i koniec 😊
Mam nadzieje,ze nadze tez sie beda razem i blisko w zyciu.W sumie z perspektywy czasu ciesze sie ze nam sie te blizniaki przytrafily Roznica miedzy nimi a starszym rodzenstwem to najmniej 18 lat.wole nie myslec
 
Ja leczyłam się u Lach.owskiego, drugi transfer udany. Polecany jest szef czyli Giz.ler (tylko do niego długo się czeka) i Koz.ioł.

Dziewczyny, rzadko zaglądam. Właściwie zajrzałam tylko dlatego, że jedna na priv mnie poprosiła o odpowiedź na tego posta, żeby doradzić kto we Wrocławiu jest dobry. A tu widzę, że @annemarie się pojawiła! Jak maluchy? Wpadnij też na ciezaroweczki, tam jest dużo ze starej ekipy :D
@anett96 mocne kciuki za ciebie i betę do nieba! Nawet kiedyś zastanawiałam się co u ciebie słychać.
Dzieki. A wiesz coś o Trzeciaku? Bo ja się do niego wstępnie rejestrowałam.... Hmmm a może zmienię ?
 
reklama
Byłam na Teneryfi ale na tej stronie gdzie wiecznie jest cień, bo nam w biurze podróży nikt nie doradził, o 8 rano jeszcze było ciemno. Masakra, ale ogólnie wysypy piękne
Ja byłam na tym ciepłym końcu, cudownie ciepła woda i piękny czarny piasek 😍. Pierwszy raz w Zoo bylam właśnie tam i płakałam że wzruszenia przez 15min na samym wejściu, trochę siara bo ludzie patrzeli 🙃. A byłaś na wulkanie? Mój mąż się odje.bał na krótki rękaw i w spodenkach, a tam ledwo powyżej zera było 😂😂😂
 
Do góry