reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To straszne zdzierstwo,ja mialam w Czechach 25 letnia studenke jako dawczynie,ktora sie dla nas extra stymulowala,mialam zapewnione 5 wysokiej klasy blastocystow i ciaze,serio.wywiazali sie z tego na medal i w sumie 4000 tys tylko wiecej.
seriooooo, myślałam ze dużo drożej. No widzisz Polska.... W innych klinikach w PL taki sam koszt....
 
reklama
Ja tez tam jestem🙂u kogo sie leczysz?Powiedz cos wiecej nt.kliniki bo ja tam zaczynam.W lipcu mam miec 2 wizyte z badaniami
u Dwor..... się leczę. No cós obsługa tam jest kiepska, niby jest koordynatorka ale pomoc od niej mam nie zawsze. CO do lekarzy to moj ma problem z lekamio. Po transfrze dał mi tylko 2x luteine i estrofem. mimi ze mam zalecenia od pasnika na encorton nie było mowy zeby mi to przepisal. średnio miły jest. Ja z obsługi średnio zawsze jestem zadowolona jak wychodze. A mam porównanie bo kilka klinik za mną. To maszynka do zarabiana kasy. przemiał. Zreszta jak juz chyba wszędzie jest przemiał. Ich wybrałam bo to jedyna w Wawie gdzie nie czeka się długo na dawcznię. Napisz jak Twoje wrazenia po spotkaniu z koordynatorką, u kogo się leczysz ile czekałas na komórki itd :)
 
Aha, i jeszcze jedna kwestia mnie trapi 🤔. Pielęgniarka jak pobierała wymazy do cytologia i biocenozy powiedziała że mam mega wrażliwa szyjkę, że ledwo dotknęła i już krew leciała, pokazała mi próbkę i faktycznie, po badaniu że 3 godziny krwawilam ale tak, że wkładka wystarczyła. Kazała powiedzieć o tym temu nowemu lekarzowi i wypytywała o seks, no to powiedziałam że na 10 razy, 3razy jest fajnie i nie boli 🤔. Czasem też jakaś krew poleci po bzykanku. Mam nadzieję że to nic, co mogłoby przeszkodzić w transferze, co myślicie?
Ja tej swojej pierwszej lekarce kiedyś mówiłam że mam wiecznie sucho ale ona się za bardzo nie przejęła. No i teraz się spinam, bo "zwykła" pielęgniarka tak się przejęła 🤔
Ja tez mam problem z suchoscia i kilka razy w zyciu tez krwawilam .Nikt nigdy mi nie powiedział ze cos jest nie tak. A używacie jakiś zelow? Nam duzo pomagly . Wydaje mi sie ze nie ma to nic wspolnego z transferem ale mogę się mylic🤔
 
Kochana ja mam wrażliwa śluzówkę ale szyjki nie. Odkąd stosujemy ten żel do starań to już nic mnie nie boli i nie obciera a podczas dni płodnych pływam w śluzie a miko to mam zawsze lekkie plamienie po cytologii ale wydaje mi się ze bardziej wziernik mnie rani a nie sama szczoteczka do cytologii.
Pielęgniarka może z powołania a może cie przypadkiem skaleczyła i powiedziała ze uuuu o taka wrażliwa śluzówka. Czy kiedyś miałaś podobne krwawienie po cytologii??
Wiesz co, u nas do ciąży był ten sam problem. Zazwyczaj bez żelu nie było szans, bo bylam jak papier ścierny 🙈 moja gin tez sie specjalnie nie przejęła, kupilam kiedys w aptece jakiś żel neutralny intymny i był calkiem fajny ale oczywiście nazwy nie pamiętam 🤦‍♀️ i kosztował jakieś 17 zł.
Nie pytaj ile już zeli wypróbowałam przez te lata😬. Na razie najbardzeij znośny jest Feminum, choć i po nim czasem mam małego parcha🤪.
 
Dzień dobry 🙂
Kurcze, ja też czekam na okres żeby już iść na usg i badanie krwi ewentualnie żeby zobaczyć czy się wyciszyły te hormony a ten skubany okres nie przychodzi... Tak jak zawsze go nie chciałam to dostawałam szybko a teraz jak chce to nie dostaje 😭
Zawsze jak chcemy to nie przychodzi. Mi ostatnio w Polsce spóźnił sie 5 dni😕bo mialam badania miec zrobione zaraz po okresie. Kochana staraj sie nie myslec o tym to przyjdzie 😉
 
Fredzioszko a jakie masz te zarodki? Ogólnie jestem przeciwna podawaniu dwóch zarodków choć u mnie w klinice embriolog proponował takie rozwiązanie. Ostatecznie lekarz się nie zgodził i całe szczęście.
Nie wiem jakiej klasy, u mnie nie podają takich informacji - 2 blastki mam
 
reklama
Do góry