reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

😁a ja po stymulacji zaskoczona. Okres w 20 dniu przyszedł!😳 26 czerwca mam wizytę i lekarz zdecyduje czy i ewentualnie kiedy pierwszy transfer. Też rozmyślam czy brać bliźniaki czy nie. Cykam się trochę. Może na pierwszy raz zgodzę się na jedno. Nie wiadomo jak organizm się zachowa.
Koniecznie na pierwszy transfer jeden maluszek !!! Wiem ze masz aż 4 ale może odrazu zaskoczy ❤️❤️
 
reklama
Wiesz co ja mam podobnie i odkąd używam invag dopochwowo to mam spokój tak co 2-3 dzień i jest gitara a jak są starania to żel fertilcare i jest o niebo lepiej.
Dziś zamówię ten fertilcare, skoro tak polecasz 😘 . W końcu jeden jajowód jest ok😘 Zerknę jeszcze na ten drugi żel, kurde będę miała pół szuflady żeli😛
 
Jestem gotowa na wszystkie 4 po kolei[emoji16] nie zależnie od zmordowania. Choć pewnie bardzo rzadko jest tak że każdy transfer się udaje. Dla mnie jednak to są już moje dzieci. [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
U mnie póki co dwa transfery i oba udane, ale fakt - rzadko się tak zdąża.
Powodzenia!
 
reklama
Do góry