reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeśli będziesz miała tranferowaną blastkę, to beta dla odważnych jest robiona 6dpt. Ja osobiście robiłam ostatnio 7dpt i było już wiadomo. No i zależy czy będziesz miała podany Ovitrelle czy coś podobnego, bo jeśli tak to ten lek się trochę utrzymuje w organizmie i beta będzie przekłamana
Ok. Dziękuję :)
 
reklama
U nas póki co tfu tfu super. W czwartek wyszlam do domu i ogarniamy nowa rzeczywistość, która póki co jest dość łaskawa (wbrew oczekiwaniom). A Inka mega grzeczna i spokojna w porównaniu do starszej siostry.
A Ty czekasz na okres i działasz prawda? Bo ja czytam na bierzaco tylko mniej się odzywam. Ale kibicuje nadal bardzo mocno każdej z osobna [emoji16]
Zobacz załącznik 1129850
Coz za usmiech widac ze jej dobrze :) zadowolona bo pewnie najedzona:)
 
Ja cudze-w sumie zalezy czy lubie ich rodzicow nie oszukujmy sie-lubie.Moj bratanek jak mial 2 lata to do mnie przybiegal zaplakany jak rodzice cos na nim wymuszalu i tak slodko zaplakany mowi ciiiioooociuuuu🥰A drugi jak mial 3 lata to mu ciahle mowilam ze go zjem a on pytal -ciemu?-a ja ze jest taku slodki😁teraz ma 5 lat i mowie do miego Kasienka bo wyglada jak ja w jego wieku.A moja chrzesnica 2 letnia to w zeszlym roku ciagle za mna dreptala nawet do lazienku musiala ze mna chodzic bo juz panikowala ze mnie nie ma w poblizu.Ja uwielbiam dzieci od....dziecka.Zawsze potrafilam sie nimi zajac i dzieci lubily mnie.Dlatego to dla mnie bolesne ze nie mam swoich😪
No to kochana masz jak ja..... Znam ten bol
 
Kurcze w tym moim telefonie kurde blade nie mogecdodac zadnych zdjec:( musze chyba stary zalaczyc i tak wstawiac a co dla was chyba tak bede robic ide chyba na taras sie smazyc cos dobrego bym zjadla i jak na zloac nic nie mam nie poratuje mnie nikt deserem ????? Chetnie przygarne....
 
Kurcze w tym moim telefonie kurde blade nie mogecdodac zadnych zdjec:( musze chyba stary zalaczyc i tak wstawiac a co dla was chyba tak bede robic ide chyba na taras sie smazyc cos dobrego bym zjadla i jak na zloac nic nie mam nie poratuje mnie nikt deserem ????? Chetnie przygarne....
Ja mam zakaz ronienia ciast i ciasteczek bo sama ich nie jem a maz to juz stop nie widzi przez brzuchol.Czasami sie z nieho smieje ze to moze on w ciazy jest😉
 
reklama
Do góry