reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pisalam @fredka84 w sms ze wlaczylam sobie kiedys tzn jakies 2 tygodnie temu te 365 dni no i w trakcie mnie pojął ;) Ale ja z siebie za duzo nie dawalam ;) wiesz jak na niego to i tak dlugo :o Wiem ze ewnie sie pogodzimy ale czekam az on zacznie temat i dojdziemy o jakiegos porozumienia ;)
No dwa tygodnie to faktycznie długo...ale myśle, ze ktoś się musi złamać i porozmawiać 😜😘
 
U nas póki co tfu tfu super. W czwartek wyszlam do domu i ogarniamy nowa rzeczywistość, która póki co jest dość łaskawa (wbrew oczekiwaniom). A Inka mega grzeczna i spokojna w porównaniu do starszej siostry.
A Ty czekasz na okres i działasz prawda? Bo ja czytam na bierzaco tylko mniej się odzywam. Ale kibicuje nadal bardzo mocno każdej z osobna [emoji16]
Zobacz załącznik 1129850
[/QUOT
Dla takiego uśmiechu można poświecić wszystko 🥰❤️
 
Mielismy ostatnio ciezki czas - moja mama zabieg, ja wrocilam do pracy - nowe projekty, ja w tym samym czasie histeroskopia- jego brak bo musialbyc w wawie, pozniej sie wycofal z obietnicy adopcji komorki w razie wu, pozniej ja po pracy łazilam po znajomych i miescie bez celu jak bezdomna, zaniedbalam pewne sprawy i podobno PRAWIE stracil cierpliwosci od piatku probuje mnie ustawic, mam zakaz wychodzenia z domu - no fakt ze jestem na sterydzie, porozumiewamy sie tylko spojrzeniami 😂 I jeszcze wymyslil ze od pn bedzie zawosil iprzywozil z pracy... Dlugo to juz trwa a ja sie jakos zablokowalam i nie umie tego odblokowac - moze znachor by pomogl ;)
Chyba każdy związek przechodzi takie okresy .. nawet ten najlepszy . I uważam , ze byłoby wrecz niepokojące gdyby cały czas była taka cud- miod sielanka 😜 takie bycie „razem , ale osobno” czasem dobrze robi dla relacji .tylko nie zadlugo rzecz jasna 😝😝😝 My już po tylu latach razem nawet jak się kłócimy to w pewnym momencie jedno z nas zaczyna się śmiać i w pizd... cała kłótnia idzie się je... 😂😂😂 wcześniej mieliśmy nawet tygodniowe ciche dni po ostrej kłótni , ze już żadne z nas tak naprawdę nie pamiętało o co poszło .. tearz chyba już nam szkoda czasu na takie dni 😅wolimy pojeździć rowerami albo iść na dobre jedzonko 🤪 a propos adopcji komórki to sama się nad tym zastanawiałam jakiś czas temu . I mój małż chyba wolałby zaadoptować malucha ... trudne to tematy ... ale cokolwiek się wydarzy i jakakolwiek decyzje podejmie - musi być wspólna ❤️
Mam nadzieje , ze z Mamusia już jest dobrze ☺️
 
Chyba każdy związek przechodzi takie okresy .. nawet ten najlepszy . I uważam , ze byłoby wrecz niepokojące gdyby cały czas była taka cud- miod sielanka 😜 takie bycie „razem , ale osobno” czasem dobrze robi dla relacji .tylko nie zadlugo rzecz jasna 😝😝😝 My już po tylu latach razem nawet jak się kłócimy to w pewnym momencie jedno z nas zaczyna się śmiać i w pizd... cała kłótnia idzie się je... 😂😂😂 wcześniej mieliśmy nawet tygodniowe ciche dni po ostrej kłótni , ze już żadne z nas tak naprawdę nie pamiętało o co poszło .. tearz chyba już nam szkoda czasu na takie dni 😅wolimy pojeździć rowerami albo iść na dobre jedzonko 🤪 a propos adopcji komórki to sama się nad tym zastanawiałam jakiś czas temu . I mój małż chyba wolałby zaadoptować malucha ... trudne to tematy ... ale cokolwiek się wydarzy i jakakolwiek decyzje podejmie - musi być wspólna ❤
Mam nadzieje , ze z Mamusia już jest dobrze ☺
No to nasza pierwsza taka akcja ;) Oczywiscie byly wczesniej spiecia ale nie tak dlugo... On chyba wlasnie czuje ze wymknelam mu sie spod kontroli i patrzy sie czasmi na mnie takimi smutnymi oczkami ;( A czasmi pioruny z nich leca ;) a ostatnio to z mu zyla na czole wyszla :o Zawsze mu taka wychodzi podczas seksu - sorry 😂👍😂 Niestety trudne to sa tematy - tak jak piszesz ;) Moja mama ma jeszcze ograniczone ruchy w miejscy tego kardio - ale jest ok ;)
 
Hmm, nie wiem jak to jest z pustym jajem, podchodząc do in vitro nie miałam jeszczw takiej wiedzy,że w ogóle takie istnieją ale jeżeli chodzi o ciaze ekto to różniez bylam w szoku jak nam lekarz powiedział,że skoro naturalnie w taka zaszłam to nasze ryzyko ciazy pozamaczicznej w in vitro jest większe niż u innych.. ale jak to? No bo wlasnie jeśli są skurcze macicy po transferze to one mogą spowodować przesunięcie się zarodka miejsce gdzie to nie jest wskazane ;( dlatego też tak ważne jest niwelowanie tych skurczy jesli takie się pojawiają.
Ale nie myśl o tym za duzo- to się pewnie bardzo rzadko dzieje. Stres Ci nie potrzebny. Jutro ważny dzień, wrócisz do domu z pingwinkiem w środku [emoji7][emoji7][emoji7] trzymam kciuki!!![emoji110][emoji110][emoji110]
Już się trochę uspokoiłam. Dziękuję Ci za te słowa. Postaram się o tym nie myśleć, chociaż to trudne bardzo. To mój pierwszy transfer więc może dlatego tak to przeżywam.
 
reklama
Kochana, chciałabym Ci pomóc ale tępa jestem w tym temacie, jedynie co moge Ci powiedzieć że będę mocno trzymała kciuki ✊ Bądź silna, przesyłam pozytywną energie 😘😘😘❤️
Dziękuję ❤ naprawdę dzisiaj doceniłam to, że Was znalazłam. Nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta, która przeżywa to samo. Jesteście wszystkie cudowne ❤
 
Do góry