reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny chce Wam powiedzieć o czymś ważnym. Dziś rano pisałam że z 4 zapłodnionych komórek mamy 3 zarodki zamrożone. Jeden dostał jeszcze jedna dobę żeby ewentualnie nadgonic. Teraz dzwoniło laboratorium że są w szoku ale i ten 4 też już jest zamrożony bo w ciągu godziny tak zaczął nadrabiać że aż embriolog był w szoku. Mówi że żadko się zdarza żeby z 4 zapłodnionych komórek wszystkie dobrnely do 5 doby w bardzo dobrym stanie. Już cała 4 ka jest zamrożona.❤️ Cały czas przygotowań, zastrzyków punkcji aż do teraz zawierzalam sprawę Maryi Gietrzwałdzkiej i Bogu. Nowenna do Matki Gietrzwałdzkiej, litania i różaniec oraz rozmowy z Bogiem. Jestem przekonana że to Boża łaska. To nie prawda że procedura in vitro czyni nas gdzieś na marginesie. Jeśli pozwolimy to sam Bóg przejdzie ja razem z nami i dopomoże. Polecam Wam jeśli wierzycie oddajcie sprawę Matce Bożej Gietrzwałdzkiej. Swoją drogą Gietrzwałd to jedyne miejsce w Polsce i jedno z kilku na świecie, gdzie kościół oficjalnie uznał objawienia Maryjne. Nawet Mequgorje tego nie ma! ❤️❤️❤️
Cudownie, ja odmawiałam w zeszłym miesiącu pierwszy raz w życiu Nowennę Pompejańską i pierwszy raz w życiu miałam pozytywny test ciążowy ale potem niestety okres przyszedł.
Ale ja np w Goetzealdzie byłam osobiście nawet w księgę wpisałam swoje błagania o dziecko i piłam ta święta wodę ze źródła i niestety było to rok temu i nic się nie wydarzyło....
Modlitwa pomaga nam przetrwać ten trudny czas a in vitro wcale nie jest daleko od Boga tylko od idiotycznych doktryn kościoła.
❤️❤️❤️
 
Aaa!! Ja czekam na wizyte do niego!
Opowiadaja jaki jest?! Kurde ciekawa jestem!!
Na pierwszym spotkaniu lekarz specyficzny, oryginalne poczucie humoru, mówi prosto z mostu co i jak 😊 ale my z mężem poczuliśmy pierwszy raz że jesteśmy w dobrych rękach 😊 przegląda z zainteresowaniu i uwaga dokumenty medyczne. Zamora prowadził u nas cała stymulację, niestety punkcję miałam u innego lekarza ale na transfer za nasza prośba on przeprowadził 😊 teraz czekamy na rezultaty w środę będę robić betę 😍 pierwszy raz miałam blastocysty 5.1.1 we wcześniejszej klinice maks 3.2.2
 
Ja pierdziulę, wszystkie mi się podobają😍😍😍. A te z kotami i z nietoperzem są wszystkie cudowne 😍. Ciekawe jaki materiał 🤔. Muszę sobie kupić ze dwie, ale jak tu się zdecydować 🤔
No sa super tez mi sie strasznie podobaja ale niestety ja sobie teraz zydze na takie pieknosci wole chodzic jak lachman ale zbierac kase na transfery bo w koncu mam co transferowac ....
No chyba ze na urodziny wyblagam :p ....chociaz wolalabym inny prezent II wiadomo ale raczej mi sie nie spelni bo juz cycki przestaly bolec
 
Oczywiście, mam koleżankę która w 9 miesiącu łazila po górach. To u mnie jest po prostu źle. Tez mam dobrego lekarza, ufam mu bardzo. Ale moje ciało jest do niczego, i tu niestety nikt temu zaradzić nie może. Muszę się nastawić na kolejne 15tyg leżenia.
U mnie koszmarem była tylko laktacja ale teraz będę już mądrzejsza. Przynajmniej taki jest plan.
Ja się właśnie cieszę, że z laktacją u mnie bylo dobrze, ale fakt, że wcześniej naczytałam się też dużo i nie dałam zniechęcić jak były kryzysy. A teraz to się już trochę cieszę na myśl o karmieniu, bo Maksika karmiłam tylko trochę ponad 6mcy bo staraliśmy się o drugie, a na sztucznych cyklach nie było opcji zeby karmić i przygotowywać się do transferu... Mam nadzieję, ze u @motylek24 taki myk się uda😊
 
Na pierwszym spotkaniu lekarz specyficzny, oryginalne poczucie humoru, mówi prosto z mostu co i jak 😊 ale my z mężem poczuliśmy pierwszy raz że jesteśmy w dobrych rękach 😊 przegląda z zainteresowaniu i uwaga dokumenty medyczne. Zamora prowadził u nas cała stymulację, niestety punkcję miałam u innego lekarza ale na transfer za nasza prośba on przeprowadził 😊 teraz czekamy na rezultaty w środę będę robić betę 😍 pierwszy raz miałam blastocysty 5.1.1 we wcześniejszej klinice maks 3.2.2
Ale bym chciała zeby Ci się teraz udało!!!
✊✊✊Do środy czas zleci, będę trzymać kciuki!!! 😘😘😘
 
IMG_20200604_183939.jpgwal wreszcie udalo mi sie wstawic cos takie pysZnosci jadlam w piatek:p samo zakazane
 
Kurcze w tym moim telefonie kurde blade nie mogecdodac zadnych zdjec:( musze chyba stary zalaczyc i tak wstawiac a co dla was chyba tak bede robic ide chyba na taras sie smazyc cos dobrego bym zjadla i jak na zloac nic nie mam nie poratuje mnie nikt deserem ????? Chetnie przygarne....
U mnie drożdżowy z truskawkami dopiero co z pieca wyszedł 🥰
E6D4F0AD-5E66-453D-817E-DCEE3BD36CC4.jpeg
 
reklama
Do góry