reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hehehehehe A gdzie ty nie zagladasz 😂 😂 😂 Kiedys chyba chcialas @nieagatka namowic zeby nam pokazala swoje 4 litery 😂😂😂 A jak tylko ktos nowy sie na forum pokaze to pierwsza zebrzesz zeby ryjka pokazal 😂😂😂 Boooosszze uspokujcie mnie dzisiaj - @milagors wez sie za mnie !!!!!!
Wybacz ale dzisiaj jakos nie mam weny na zjebki.

Plus słabo cię rozumiem więc nie wiem co mogłabym napisać poza tym, że ci coś odwaliło ;)
 
reklama
Naprawdę widać, ze ludzie bardziej dbają o ogródki niż kiedyś i starają się żeby było ładnie, ja uwielbiam podglądać ;) ale kochana Ty jesteś znawca róż, powiedz mi proszę co mam zrobić z moimi bo maja dziwne plamy...i Ty zasilasz swoje nawozami? Zobacz załącznik 1129883
Wiesz, ja się wszystkiego z neta uczę i aż takie m znawca to nie jestem 😊. A weź zobacz czy na spodniej części liścia są takie małe białe robaczki? Bo to wygląda jak skoczek różany 🤔
Zasilacz musisz koniecznie, i to wszystkie rośliny, chociaż raz w roku. Możesz kupić specjalny nawóz do róż albo do roślin kwitnących, lub kupić obornik granulowany j sypnąć po garści pod wszystko. Tylko nie pod kwaśnoluby😉
Ja przez neta kupuję bo przy takiej ilości to duże sumy wychodzą. Obornik tydzień temu kupowałam i kosztuje ok50zl za 25kg.
 
No dwa tygodnie to faktycznie długo...ale myśle, ze ktoś się musi złamać i porozmawiać 😜😘
Jak bym mojemu przez 2tygodnie nie dała to by nóg nie mógł złączyć bo by spuchnięte jajka przeszkadzały 😜.
Dziś rano oczywiście było co nieco, i się n już sekundę po, pyta się czy wieczorem też mu dam 🤦. Ja mówię że zobaczymy, a on że mam teraz powiedzieć bo on już musi w tej chwili wiedzieć 🤦🤦🤦. Co za człowiek...
Wczoraj mieliśmy spięcie, ale nie na długo i się prawie od razu pogodziliśmy. Wieczorem było ognisko, ja wypiłam 1 piwo a mężu 3, siedzieliśmy i śmialiśmy się podchmieleni, dużo nam nie trzeba 😂
 
Chyba każdy związek przechodzi takie okresy .. nawet ten najlepszy . I uważam , ze byłoby wrecz niepokojące gdyby cały czas była taka cud- miod sielanka 😜 takie bycie „razem , ale osobno” czasem dobrze robi dla relacji .tylko nie zadlugo rzecz jasna 😝😝😝 My już po tylu latach razem nawet jak się kłócimy to w pewnym momencie jedno z nas zaczyna się śmiać i w pizd... cała kłótnia idzie się je... 😂😂😂 wcześniej mieliśmy nawet tygodniowe ciche dni po ostrej kłótni , ze już żadne z nas tak naprawdę nie pamiętało o co poszło .. tearz chyba już nam szkoda czasu na takie dni 😅wolimy pojeździć rowerami albo iść na dobre jedzonko 🤪 a propos adopcji komórki to sama się nad tym zastanawiałam jakiś czas temu . I mój małż chyba wolałby zaadoptować malucha ... trudne to tematy ... ale cokolwiek się wydarzy i jakakolwiek decyzje podejmie - musi być wspólna ❤
Mam nadzieje , ze z Mamusia już jest dobrze ☺
Lola, to Twój najdłuższy post dotychczas 😱. Ale za to same mądre słowa ❤️
 
Wiesz, ja się wszystkiego z neta uczę i aż takie m znawca to nie jestem 😊. A weź zobacz czy na spodniej części liścia są takie małe białe robaczki? Bo to wygląda jak skoczek różany 🤔
Zasilacz musisz koniecznie, i to wszystkie rośliny, chociaż raz w roku. Możesz kupić specjalny nawóz do róż albo do roślin kwitnących, lub kupić obornik granulowany j sypnąć po garści pod wszystko. Tylko nie pod kwaśnoluby😉
Ja przez neta kupuję bo przy takiej ilości to duże sumy wychodzą. Obornik tydzień temu kupowałam i kosztuje ok50zl za 25kg.
Kochana tak! Tam pod listkami są jakieś takie białe malutkie robaczki!!!! Co mam teraz zrobić?? 🤔🤔🤔
 
reklama
A jeszcze mam pytanko. Ile dni po transferze robi się test?
Jeśli będziesz miała tranferowaną blastkę, to beta dla odważnych jest robiona 6dpt. Ja osobiście robiłam ostatnio 7dpt i było już wiadomo. No i zależy czy będziesz miała podany Ovitrelle czy coś podobnego, bo jeśli tak to ten lek się trochę utrzymuje w organizmie i beta będzie przekłamana
 
Do góry