reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny,chyba zrobiłam dzisiaj głupotę. Mam w domu testy Elektroniczne clearblue owulacyjne i ciążowe (Jeden komputerek i dwie końcówki testowe). Dzisiaj 5dpt i nasikałam z porannego moczu. Wystwietlacz elektroniczny pokazał puste kółko (brak ciazy), ale pasek testowy po wyjęciu z komputerka pokazuje 2 kreski - jedna odrobine bledsze,ale jednak całkowicie widoczna. I zgłupiałam. Dostałam te testy od koleżanki,której zostały,nie mam instrukcji obsługi. W necie tez nic nie znalazłam. Na krew ide dopiero jutro. I oczywiście cień nadziei się pokazał. Miałam transferowana swieza blastke 5.1.1. To mój pierwsz transfer. powiedzcie co myślicie? Macie doświadczenia z tymi testami?
 
Witaj Kochana, z tymi objawami to naprawdę nic pewnego nie da się powiedzieć, mogą być i przy becie negatywnej i przy pozytywnej, po prostu musisz czekać, betujesz jutro? Trzymam kciuki ✊✊✊ Który to Twój transfer? Opowiedz coś więcej o sobie jeśli masz ochotę :)
Zaraz się rozpisze o Mojej historii,ale wcześniej chcialam
Napisać,ze trzymam mocno kciuki za Ciebie i za dzisiejszy wynik. Nie znamy się,ale od wczoraj ciagle o Tobie mysle!
 
Dziewczyny,chyba zrobiłam dzisiaj głupotę. Mam w domu testy Elektroniczne clearblue owulacyjne i ciążowe (Jeden komputerek i dwie końcówki testowe). Dzisiaj 5dpt i nasikałam z porannego moczu. Wystwietlacz elektroniczny pokazał puste kółko (brak ciazy), ale pasek testowy po wyjęciu z komputerka pokazuje 2 kreski - jedna odrobine bledsze,ale jednak całkowicie widoczna. I zgłupiałam. Dostałam te testy od koleżanki,której zostały,nie mam instrukcji obsługi. W necie tez nic nie znalazłam. Na krew ide dopiero jutro. I oczywiście cień nadziei się pokazał. Miałam transferowana swieza blastke 5.1.1. To mój pierwsz transfer. powiedzcie co myślicie? Macie doświadczenia z tymi testami?

Nie mam pojęcia, nigdy takiego nie robiłam, oby to był dobry znak ❤ ale dopiero beta prawdę powie ✊
 
Miłego dnia wszystkim!!
Uściskie i dobre fluidy przesyłam wszystkim bardziej i mniej świętującym a i tym nie świętującym też nie ma co żałować 💗💗

pytanie za dwiescie punktow:

czy kuracja plastrami borowinowymi moze byc niewskazana przed leczeniem ewentualnym immunologicznym???

macie jakas wiedze czy w czyms moze zaszkodzic czy w ciemno probowac?

10 dni dzien w dzien czy lepiej 4 x w tygodniu?
Wlansie chyba sie tym zainteresuje...

buziaki
 
reklama
Dziewczyny,chyba zrobiłam dzisiaj głupotę. Mam w domu testy Elektroniczne clearblue owulacyjne i ciążowe (Jeden komputerek i dwie końcówki testowe). Dzisiaj 5dpt i nasikałam z porannego moczu. Wystwietlacz elektroniczny pokazał puste kółko (brak ciazy), ale pasek testowy po wyjęciu z komputerka pokazuje 2 kreski - jedna odrobine bledsze,ale jednak całkowicie widoczna. I zgłupiałam. Dostałam te testy od koleżanki,której zostały,nie mam instrukcji obsługi. W necie tez nic nie znalazłam. Na krew ide dopiero jutro. I oczywiście cień nadziei się pokazał. Miałam transferowana swieza blastke 5.1.1. To mój pierwsz transfer. powiedzcie co myślicie? Macie doświadczenia z tymi testami?

Zdziwiłabym się gdyby w 5dtp ci wyszedł pozytywny sikaniec. Nie analizuj. Zapomnij ze zrobiłaś. Tylko beta na tym etapie.

Mialas super blastocyste więc staraj się myśleć pozytywnie.
 
Do góry