reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobry Lachony!!!!
Dzieje się tu widzę. Jak i u mnie. Przeboje z tym autem. Kupiłam, a na drugi dzień obiłam lampę i 400zl koszt🙈🙈🙈wymiany-3 dni na mega wkur.... Echh, ktoś mi złorzeczy, czy jak🧐🧐🧐🤔🤔🤔
Dzisiaj jadę je przerestrowac i wstawić do mechanika.
Ale cieszę się - będzie czym do Katowic popylać🚘🚘🚘.

Dziewczyny. Mój pech się zaczyna.
Wczoraj Dzwonili z labu, że błędnie dali jeden zestaw na krew(miały być dwa, dla mnie i Małża, a, że były dwie igły to się nie sumałam, że to jeden zestaw) i teraz musimy czekać na nowyyyyyyyy😭😭😭😭
A czas leeeciii😒😒😒😒ech.

Miłego, cieplutkiego dnia🌄🌄🌄i samych dobrych wieści 😘
 
@mary.m ,Kochana trzymam ✊✊✊niech to idzie w dobra stronę... Zarodek miałaś piękny podany.
@Czarna1985 ,dobrze, że Jaśniekrólowa zechciała w pracy się pojawić 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Ty teraz zen🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️i myśl tylko co za chwileczkę przed Tobą👍👍👍✊✊✊
@fredka84, jak tam? Zaczęłaś się już truć😁😁😁😁?
@Liliana87, co u Was?
@Netiaskitchen?
@Aaaanna ,jak Obcy? 😁😁😁😁
@nieagatka, żyjesz?
 
A u nas dobrze- dziekujemy;) rosne tak na Serio, waga już idzie w górę i brzuszek już konkretny się robi;)
Maz moj wrocil tydzień temu, zrobił mi niespodziankę i pojawił się dzień wcześniej niezapowiedziany;) W niedzielę już wyjeżdża ale póki co cieszymy się sobą i ja od razu lepiej spię jak on jest obok ;)
Dzisiaj wybieramy się na rynek i robię pierwsze małosolne w tym sezonie [emoji41] poza tym mamy kupe roboty w domu i dookoła i tak się codziennie snujemy z jakimiś ekstra zadaniami [emoji1860][emoji1866][emoji2060][emoji2059][emoji2356][emoji2357][emoji1008][emoji1009][emoji375][emoji373]
Małosolne🤤🤤🤤🤤🤤
Ale ochoty mi narobiłaś, chyba też zakupię.
Dobrze, że Małż w domku. Cieszcie się sobą 💓💓💓💞💞💞 Serio, to jesteś mega dzielna, że dajesz radę bez Niego💓💓💓👍
Czas najwyższy rosnąć🤰🤰🤰🤰😁😁😁😁
 
@mary.m ,Kochana trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]niech to idzie w dobra stronę... Zarodek miałaś piękny podany.
@Czarna1985 ,dobrze, że Jaśniekrólowa zechciała w pracy się pojawić [emoji2356][emoji2356][emoji2356]Ty teraz zen[emoji3284][emoji3284][emoji3284]i myśl tylko co za chwileczkę przed Tobą[emoji106][emoji106][emoji106][emoji110][emoji110][emoji110]
@fredka84, jak tam? Zaczęłaś się już truć[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]?
@Liliana87, co u Was?
@Netiaskitchen?
@Aaaanna ,jak Obcy? [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
@nieagatka, żyjesz?
Żyje, ale jestem przed pionizacja więc ten stan może się zmienić po niej [emoji16][emoji1787]
Póki co to poszlabym spać, ale raczej się przez najbliższe dni/tygodnie nie zanosi [emoji23][emoji16]
Mam nadzieję, że te przeboje z la em nie późnią jednak Twojego podejścia. Ale fakt, trzeba przyznać, że pech...
Kwestii auta nie skomentuje, też swoje ostatnio ochrzciłam [emoji2358]Myk polega na tym, że mimo czujników parkowania nie wiem kiedy i gdzie [emoji23][emoji1787]
 
@mary.m ,Kochana trzymam ✊✊✊niech to idzie w dobra stronę... Zarodek miałaś piękny podany.
@Czarna1985 ,dobrze, że Jaśniekrólowa zechciała w pracy się pojawić 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Ty teraz zen🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️i myśl tylko co za chwileczkę przed Tobą👍👍👍✊✊✊
@fredka84, jak tam? Zaczęłaś się już truć😁😁😁😁?
@Liliana87, co u Was?
@Netiaskitchen?
@Aaaanna ,jak Obcy? 😁😁😁😁
@nieagatka, żyjesz?
Siemka w końcu 😜 A co to z ta krwią? Na co badanie bo nie pamiętam 🤦
Noooo, z autem też bym się wkurzyła 😱😱😱. 400zl to u mnie 1/4 transferu 😜. Teraz wszystko na transfery przeliczam 😌
Tabsy biorę, (śmierdzą jakimiś szczynami)bo okres dostałam 3 dni szybciej i trwał tylko niecałe 3dni😱. Ma ktoś taki krótki okres???
W niedzielę zjaralam się konkretnie na słońcu bo to był ostatni raz jak tak długo leżałam 😢😢😢. Teraz mam uważać i się nie opalać 😢. I tak będę ale 15min tak będzie max na jaki sobie pozwolę, i tylko raz w tygodniu 🤦
 
Siemka w końcu 😜 A co to z ta krwią? Na co badanie bo nie pamiętam 🤦
Noooo, z autem też bym się wkurzyła 😱😱😱. 400zl to u mnie 1/4 transferu 😜. Teraz wszystko na transfery przeliczam 😌
Tabsy biorę, (śmierdzą jakimiś szczynami)bo okres dostałam 3 dni szybciej i trwał tylko niecałe 3dni😱. Ma ktoś taki krótki okres???
W niedzielę zjaralam się konkretnie na słońcu bo to był ostatni raz jak tak długo leżałam 😢😢😢. Teraz mam uważać i się nie opalać 😢. I tak będę ale 15min tak będzie max na jaki sobie pozwolę, i tylko raz w tygodniu 🤦
Przy encorton ie uważaj z tym opalaniem, bo mogą porobić się przebarwienia na skórze! 😒
 
Siemka w końcu 😜 A co to z ta krwią? Na co badanie bo nie pamiętam 🤦
Noooo, z autem też bym się wkurzyła 😱😱😱. 400zl to u mnie 1/4 transferu 😜. Teraz wszystko na transfery przeliczam 😌
Tabsy biorę, (śmierdzą jakimiś szczynami)bo okres dostałam 3 dni szybciej i trwał tylko niecałe 3dni😱. Ma ktoś taki krótki okres???
W niedzielę zjaralam się konkretnie na słońcu bo to był ostatni raz jak tak długo leżałam 😢😢😢. Teraz mam uważać i się nie opalać 😢. I tak będę ale 15min tak będzie max na jaki sobie pozwolę, i tylko raz w tygodniu 🤦
To chyba tak jest z ta miesiączka 😁
Bo ja już tak czekałam bo mam iść na transfer i oczywiście dostałam 3 dni później i tez trwała tylko 3 dni i koniec, ale to już nie pierwszy raz tak mam jak wiem ze szykuje się do transferu, stres i tyle, bo tak mam normalna miesiączkę.
 
To chyba tak jest z ta miesiączka 😁
Bo ja już tak czekałam bo mam iść na transfer i oczywiście dostałam 3 dni później i tez trwała tylko 3 dni i koniec, ale to już nie pierwszy raz tak mam jak wiem ze szykuje się do transferu, stres i tyle, bo tak mam normalna miesiączkę.
A nieeee, ja nie ze stresu, ja ogólnie mam ostatnio takie krótkie i skąpe miesiączki 🤔. Zaczynam się martwić czy mi jaka menopauza się nie zbliża 😱
 
reklama
Do góry