reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u nas dobrze- dziekujemy;) rosne tak na Serio, waga już idzie w górę i brzuszek już konkretny się robi;)
Maz moj wrocil tydzień temu, zrobił mi niespodziankę i pojawił się dzień wcześniej niezapowiedziany;) W niedzielę już wyjeżdża ale póki co cieszymy się sobą i ja od razu lepiej spię jak on jest obok ;)
Dzisiaj wybieramy się na rynek i robię pierwsze małosolne w tym sezonie [emoji41] poza tym mamy kupe roboty w domu i dookoła i tak się codziennie snujemy z jakimiś ekstra zadaniami [emoji1860][emoji1866][emoji2060][emoji2059][emoji2356][emoji2357][emoji1008][emoji1009][emoji375][emoji373]
Ale super Ci prezent zrobił 🥰🥰🥰
 
reklama
Na pewno rozumiesz więcej. Hiszpański jest strasznie prosty. Można już się jakoś dogadać po kilku miesiącach nauki. O ile oni nie mówią wszyscy na raz...
Już rozumiem Nick :) ostatnio oglądam zbuntowanego anioła od początku ❤ kocham tę telenowelę. Hiszpański jest pięknym językiem. Podobnie włoski.
 
Już rozumiem Nick :) ostatnio oglądam zbuntowanego anioła od początku ❤ kocham tę telenowelę. Hiszpański jest pięknym językiem. Podobnie włoski.
Mój nick na błąd. Miało być milagros, a zrobiłam literówkę i już tak zostało.
Tak mowilam do mojego pierwszego zarodka ;) niestety Milagros nie było dane, była z niej tylko ciąża biochemiczna. Potem były inne imiona :p
 
Mój nick na błąd. Miało być milagros, a zrobiłam literówkę i już tak zostało.
Tak mowilam do mojego pierwszego zarodka ;) niestety Milagros nie było dane, była z niej tylko ciąża biochemiczna. Potem były inne imiona :p
A nawet nie zauważyłam błędu Mózg podobno poprawnie odczytuje słowa, najważniejsze, że pierwsza i ostatnia litera są na swoim miejscu, reszta może być pomieszania, a i tak wiemy co jest napisane :D
 
Dzień dobry dziewczyny..
A ja sobie siedze i czekam aż mi przywiozą strzykawy i te śmierdzące sikami tak jak mowicie plyny 🤮 I sie boje... Ciągle po nocach mi sie sni jak sobie je wstrzykuje i się budzę z krzykiem... W nocy mi sie nawet śnił Papież Jan Paweł II jak go poprosiłam żeby dotknął mojego czoła i mnie pobłogosławił.. Chyba zwariowalam ☹️
 
Nikt już nie daje sucharów :) Dostałam normalny obiad i już bez diety cukrzycowej. Żyłam na szpitalnym wikcie trzy miesiące i niczego mi nie brakowało :) jedynie owoce i warzywa przywoził mąż. Do dziś wspominam szpitalne zupy, zawsze brałam podwójne porcje.
Cewnik super sprawa bo nie trzeba do toalety latać, a wiadomo po porodzie tej wody trochę schodzi.
Jak się czujesz? Jak malutka? Kiedy do domu?
Jest ok, malutka bardzo grzeczna, ale sporo straciła na wadze - 200g [emoji58]
Jeszcze nie wiem kiedy wyjdę, prawdopodobnie w czwartek.
 
reklama
Zdziwiłabym się gdyby w 5dtp ci wyszedł pozytywny sikaniec. Nie analizuj. Zapomnij ze zrobiłaś. Tylko beta na tym etapie.

Mialas super blastocyste więc staraj się myśleć pozytywnie.
Mi wyszedł i to bardzo wyraźną kreska na najtańszym teście na drugim droższym ledwo widoczna. Dodam że miałam blastke
 
Do góry