reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To czekam razem z Tobą na wieści 😊
Zrozumiałe że się martwisz,też tak miałam
Ja za to dzisiaj jakiś gorszy dzień,mega nerwowa jestem gotuje się we mnie ,nawet usnęłam w dzień i popłakałam sobie też 😅i cały czas chce mi się jeść ,normalnie studnia bez dna😀
Hormony wariują,sama ze sobą nie mogę wytrzymać
Całuje Was 😘i miłego wieczoru życzę ja wariatka😁💃
A w którym jesteś tygodniu:)? Ja mam duży apetyt teraz i ciągle jakieś smaki. Kanapka z serem i ogórki to moje ulubione danie a i jeszcze makaron z sosem pomidorowym:p. Hormony szaleją jak nic:).
 
reklama
Ja dzisiaj co by nie bylo ze wczoraj mialam goraczke i zabieg a wystarczyla rozmowa z mama SUUUNNEEELMM po pracy na targosisko z warzywami (zupelnie sie zapomnialam ze jet corona!!!! i uwielbiam takie rynkowe stosika z warzywami i owocami) i pomrozilam troche sezonywcy warzywek jak botwinka ;) Moja niesmailosci rozsadnosc nie zatrzymala mnie zeby wejsc do rossemana bo dzisiaj cycata moja przyszla taka opalna :o:o:o i mi pol godziny opowiadala jak to sie nie wysmarowala tym samoopalaczem- nie smierdzi i nie plam wiec ja tez postanowilam ;) i do tego kupilam gugel cos do prasowania i cala posciel wyprasowalama w miedzy czasie - jest jak z hotelu ;) POLECAM ;) do samooplacza ktory kosztuje cos 65 zltrzeba kupic rekawice za 25 zl ;) I moga kobiety w ciazy uzywac ;) Juz siedze wyzmarowana na nago i ciesze sie ze nie mam na glowie bratowej ;)
 

Załączniki

  • 20200526_222427.jpg
    20200526_222427.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 81
Ja dzisiaj co by nie bylo ze wczoraj mialam goraczke i zabieg a wystarczyla rozmowa z mama SUUUNNEEELMM po pracy na targosisko z warzywami (zupelnie sie zapomnialam ze jet corona!!!! i uwielbiam takie rynkowe stosika z warzywami i owocami) i pomrozilam troche sezonywcy warzywek jak botwinka ;) Moja niesmailosci rozsadnosc nie zatrzymala mnie zeby wejsc do rossemana bo dzisiaj cycata moja przyszla taka opalna :o:o:o i mi pol godziny opowiadala jak to sie nie wysmarowala tym samoopalaczem- nie smierdzi i nie plam wiec ja tez postanowilam ;) i do tego kupilam gugel cos do prasowania i cala posciel wyprasowalama w miedzy czasie - jest jak z hotelu ;) POLECAM ;) do samooplacza ktory kosztuje cos 65 zltrzeba kupic rekawice za 25 zl ;) I moga kobiety w ciazy uzywac ;) Juz siedze wyzmarowana na nago i ciesze sie ze nie mam na glowie bratowej ;)
wysmarowana ;) wybaczcie ale juz chyba nie bede poprawiac swoich błedów co ? ;)
 
O kochana to podobno wyższa szkoła bo to zielsko ma płeć. Osobniki żeńskie i męskie, każde do czego innego służy. Do tego na P. to już nie pamiętam, na pewno trzeba jedne wyrwać aby o zgrozo się nie zapylily. Kiedyś znajomy wyjaśniał co i jak zrobić.
No co ty mowisz? Maja płec?
 
Podobno mają. Zawsze myślałam, że wystarczy posiać i gotowe a jednak to nie takie proste. Ha zgadnijcie która płeć jest niepotrzebna. Oczywiście męska, trzeba ją wyrwać bo zapyla kwiaty i nie nadają się do "celów leczniczych".
bo te meskie geny zawsze takie kolorowe jak u ptakow ;) A ty dlaczego jeszcze nie spisz i jak dajesz rade tak dlugo z malymi dziciorkami ? jak dajesz rade w dzien?
 
reklama
bo te meskie geny zawsze takie kolorowe jak u ptakow ;) A ty dlaczego jeszcze nie spisz i jak dajesz rade tak dlugo z malymi dziciorkami ? jak dajesz rade w dzien?
Właśnie nie wiem po co ja jeszcze w necie grzebie. Jutro za to zapłacę :) ostatnio córka budzi się o 4 lub 5.... oczywiście wczesniej też o różnych dziwnych godzinach. Kręci się, ząbki wychodzą. W ciągu dnia idziemy razem spać :) syn w tym czasie ma lekcje wiec siedzi u siebie w pokoju. Dwie kawy w ciągu dnia stawiają mnie na nogi, no i w podeszłym wieku już tak dużo snu nie potrzebuje.
 
Do góry