reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Koooochham cie za ten dystans do siebie ty moj staruszku 😍 😍 😍 Ja od cie nie wiele mlodsza - to mnie pocieszylas ;) A kosci ci nie kruszeją ????
Dzień dobry :)
Kruszeją kości, jak to z wiekiem coraz gorszej. Wczoraj do snu "cycek" nie dał rady, musiałam Kurową nosić. Dziś z rana z łóżka też trzeba wynieść. Zatem trenuj, biegaj, przyda się kondycja jak już urodzisz :) za co niezmiennie trzymam kciuki.
 
reklama
Ja kiedys nawet balam sie zjesc krewetki ;) Teraz wszedzie i o kazdej porze dnia ;) Ja akurat uwielbiam ;) Ten smak, miesistosc ummmmm dla mnie mega ;) ale rozmumiem jak ktos nie lubi ;) jak pierwsze dni?
Ja krewetki lubię Ale ostryg nie bardzo.
Dzięki super!muszę strasznie uważać na synka i uczę go żeby był delikatny w stosunku do siostry.
 
A w którym jesteś tygodniu:)? Ja mam duży apetyt teraz i ciągle jakieś smaki. Kanapka z serem i ogórki to moje ulubione danie a i jeszcze makaron z sosem pomidorowym:p. Hormony szaleją jak nic:).
Kochana ja jestem po łyżeczkowaniu(koniec w 9tyg)na początku kwietnia
Teraz czekam na miesiączkę..
Naturalnie próbujemy jeszcze przed rozpoczęciem kolejnej stymulacji 👍
Chciałabym być ale ja jestem ciężki przypadek..
 
No poswiecilam 2godziny i nadrobilam..... No @bazylia128 w czewcu robie badania a w lipcu bede chciala do crio podejsc zobaczymy co wyjdzie ... Ciesze sie ze mama twoja ma dobre wyniki :) @klaudiaanita czyzby to bylo tooo ...ten apetyt teko ci zycze kochana 🥰
Oby to był ten apetyt ale nie nakręcam się bo tyle lat się nie udało
Jak się nie uda to też wystartuje w lipcu
Super że się zdecydowałaś 😊
W końcu musi się nam udać i koniec!
 
Kochana ja jestem po łyżeczkowaniu(koniec w 9tyg)na początku kwietnia
Teraz czekam na miesiączkę..
Naturalnie próbujemy jeszcze przed rozpoczęciem kolejnej stymulacji 👍
Chciałabym być ale ja jestem ciężki przypadek..
Bardzo Cię przepraszam:*nie wiedziałam. Ja to mam wyczucie. Jak się czujesz?
 
reklama
Do góry