reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co ty myślisz? Ze jak pierwszy raz podchodze to laik? Przed chwilą wogole nie miałam nadzieji na dziecko a te 40 per dla mnie jest jak ogromna szansa. Nie opisujesz mi tego
Wybacz, jesteś laikiem. Niczego nie doświadczyłaś i nic nie wiesz. A co tego jesteś niemiła dla dziewczyn, które chcą ci pomóc.
 
Taaaaa. Jaaasne. Słyszałam już to a potem wstawiały tu zdjęcia te "niby" grube[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ooo nie ja Ci gwarantuje [emoji23]
Czemu nigdy nie wyprodukowali leków które mają w ulotce "powoduje zmniejszenie masy ciała"?
Czy tylko ja zawsze trafiam na te które powodują zwiększenie? [emoji23] Rok temu w 2 miesiące na migrenę +8kg w 2msc i kurde jakoś zostały [emoji24]

Żeby nie było nie usprawiedliwiam się lekami, zawsze byłam trochę większa, a praca całkowicie siedząca [emoji24] wymówki na nie ćwiczenie też się zawsze znajdą. Motywacja kończy się po paru dniach. Taki ze mnie typowy grubas sam sobie winny [emoji24]
 
A ja mam jutro betę! 😱 Jak wy dziewczyny się podnosiłyście po negatywnej becie? Ja się boje, ze nie ogarnę się tak szybko, ze nie dam rady. Do piątku siedzę na zwolnieniu bo hormony dają mi w tyłek i mam problemy z oddychaniem. Jak sobie poradzić ...??? Może ja za dużo od siebie wymagam.niechce, żeby mój syn widział mnie w rozpaczy wiec będę musiała się ogarnąć :-(
Poczekaj na ten wynik, zanim się bedziesz zastanawiać jak się podnieść 😘
jak coś to pomożemy, ale może nie będzie trzeba wcale pomagać 😘
Mi cztery pod rząd nieudane transfery pokazały, że po kazdym było latwiej się podnieść. Pierwszy po przerwie tzn. wrześniowy byl chyba najtrudniejszy, podchodzilysmy w jednym czasie z @goffa13 i @Murawa, i wyszlo jak w statystykach, 33%sukcesu, @goffa13 miala co świętować, a my z @Murawa się wspolnie narąbałyśmy... ja ogladalam Bridget Jones 3, chlipałam i zagryzałam wino musujące marchewkami... Potem kac gigant i jakoś najgorsze minęło
 
Ty, Ty... Czekaj no.
Bo Ty miałaś w 6dpt 9 betę, tak? Czy coś poknociłam? A potem robiłaś?Przepraszam Cię, i już nie będę się tłumaczyć, że dupa ze mnie ostatnio😵😵😵
Tak w 6dpt 9,ale oczywiście zrobilam nastepnego dnia i juz bylo 4,85 wiec mysle ze to jednak po tym pregnylu pozostalosc, bo teraz dostalam dwa razy po 0,5amp.
Znasz statystyki jak nie ma bety w 6dpt dobrze rozwinietej blastki, a tym bardziej dwóch to szanse sa nikłe. No niestety....
Przy pierwszym transferze jak tez mialam dwie podane to w 5dpt, bo ja wtedy to jakos zle obliczylam i poszlam szybciej juz mialam ponad 20 bete.
 
No to troche lipa.Tez bym sie bala tak od kogos obcego kupic auto
My też wiecznie kupujemy używki i ja się brzydzę takiego auta dopóki go sobie sama nie posprzątam🙂
Kiedyś w Top Gear ( ktoś ogląda?) sprawdzali co się nagromadziło w takim kilkuletnim aucie, i nie chcecie wiedzieć co tam było 😱😱😱
 
Tak w 6dpt 9,ale oczywiście zrobilam nastepnego dnia i juz bylo 4,85 wiec mysle ze to jednak po tym pregnylu pozostalosc, bo teraz dostalam dwa razy po 0,5amp.
Znasz statystyki jak nie ma bety w 6dpt dobrze rozwinietej blastki, a tym bardziej dwóch to szanse sa nikłe. No niestety....
Przy pierwszym transferze jak tez mialam dwie podane to w 5dpt, bo ja wtedy to jakos zle obliczylam i poszlam szybciej juz mialam ponad 20 bete.
To faktycznie lipowisko😒😒😒echh.
Podnoś tyłek i do boju Kochana💓💓💓😘😘😘😘uda nam się, uda!!! ✊✊✊
 
reklama
Poczekaj na ten wynik, zanim się bedziesz zastanawiać jak się podnieść 😘
jak coś to pomożemy, ale może nie będzie trzeba wcale pomagać 😘
Mi cztery pod rząd nieudane transfery pokazały, że po kazdym było latwiej się podnieść. Pierwszy po przerwie tzn. wrześniowy byl chyba najtrudniejszy, podchodzilysmy w jednym czasie z @goffa13 i @Murawa, i wyszlo jak w statystykach, 33%sukcesu, @goffa13 miala co świętować, a my z @Murawa się wspolnie narąbałyśmy... ja ogladalam Bridget Jones 3, chlipałam i zagryzałam wino musujące marchewkami... Potem kac gigant i jakoś najgorsze minęło
Pamietam to😔
Ale sprawa z marchewkami przeszla do histori😁😁
 
Do góry