reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tez zawsze bylam wieksza moze nie gruba ale...Nic mnie nie motyowali do diety ani slub ani nowe wieksze spodnie.Dopoki nie poszlam do szpitala robic droznosc i stanelam na wadze.Matko wazylam 82 kg!!!Zamarlam i prawie sie poplakalam
Moja budowa ciala jest na tyle dobra ze nie bylo tych moich kg widac ale waga pokazala cala prawde.Od nastepnego dnia zarzucilam sama sobie diete.Schudlam 17-18 kg w ciagu roku.Bylo ciezko bo jestem ciastolubna ale bylo warto.Zmienilam nawyki zywieniowe i rezultaty sa.Acha zero sportu mam[emoji6]Takze jak mi sie udalo to kazdej sie uda[emoji846]
To jestem blisko do Twojej wagi przed. A kurdupel że mnie [emoji24]
Ale aktualnie mam wrecz nadzieję być w najbliższym czasie meeeega gruba [emoji23]
 
reklama
Do góry