reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Mam dziś 18 dpt, beta bardzo ładna, progesteron tez, ale mam od 2 dni delikatne brązowe plamienie szczególnie z rana. Wizytę mam dopiero za 2 tyg, zastanawiam się czy któraś tak miala. W normalnej sytuacji już bym byla u lekarza. Jednak teraz się boje, zastanawiam się czy może to oznaczać coś poważnego i czy jednak nie podjechać dziś na usg...
Doradźcie coś...
 
reklama
Właśnie też rozważam, bardzo bym chciała ale widzę co się dzieję. Aktualnie czekam na okres. Od 2 dc mam brać estrofem. Wizyta w 14 dniu cyklu. I powiem Tobie zacznę ten estrofem brać i się przygotowywać, ale czy transfer zrobię nie wiem. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie . Estrofem odstawie i bez żadnej szkody dla organizmu. Także w tym cyklu to los zdecyduje czy będzie transfer. Mam parcie na dzidziusia wiadomo ale obecny czas jest okropny, strach się bać co może być. A wy jak myślicie dziewczyny ?
Jeśli jeszcze jesteś młoda to odłóż ten transfer. Jeśli wiek goni to nie czekaj:)
 
Do góry