reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB - Ani, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
reklama
Dziewczynki podczytuje Was od dłuższego czasu. Gratuluję tym którym się udało, 3mam kciuki za starające się. Jestem w trakcie in vitro. Teraz drugi transfer, za pierwszym razem ciąża biochemiczna. Mam do Was takie pytanie miałam transfer jednej blastocysty 4.2.1. 17 marca. 6 dpt Beta wyszła 52, dziś 10 dpt Beta 457. Zamiast się cieszyć to martwię się, że ona już taka wysoka. Miała któraś już tak wysokie wyniki tak szybko i wszystko dobrze się skończyło?
 
Dziewczynki podczytuje Was od dłuższego czasu. Gratuluję tym którym się udało, 3mam kciuki za starające się. Jestem w trakcie in vitro. Teraz drugi transfer, za pierwszym razem ciąża biochemiczna. Mam do Was takie pytanie miałam transfer jednej blastocysty 4.2.1. 17 marca. 6 dpt Beta wyszła 52, dziś 10 dpt Beta 457. Zamiast się cieszyć to martwię się, że ona już taka wysoka. Miała któraś już tak wysokie wyniki tak szybko i wszystko dobrze się skończyło?
Przyrost bardzo ładny, nie masz się co martwić tylko ciesz się ☺️ ja też miałam wysokie przyrosty i wszystko ok.
 
Dziewczynki podczytuje Was od dłuższego czasu. Gratuluję tym którym się udało, 3mam kciuki za starające się. Jestem w trakcie in vitro. Teraz drugi transfer, za pierwszym razem ciąża biochemiczna. Mam do Was takie pytanie miałam transfer jednej blastocysty 4.2.1. 17 marca. 6 dpt Beta wyszła 52, dziś 10 dpt Beta 457. Zamiast się cieszyć to martwię się, że ona już taka wysoka. Miała któraś już tak wysokie wyniki tak szybko i wszystko dobrze się skończyło?
Cześć!
Beta jest oki😁😁😁jak dla mnie. Marzę o takiej👍👍👍To już chyba normalne u nas. Martwimy się jak za mała, martwimy się jak duża 🙈Trzymam✊✊✊by wszystko było dobrze!
 
Hej dziewczyny. Mam dziś 18 dpt, beta bardzo ładna, progesteron tez, ale mam od 2 dni delikatne brązowe plamienie szczególnie z rana. Wizytę mam dopiero za 2 tyg, zastanawiam się czy któraś tak miala. W normalnej sytuacji już bym byla u lekarza. Jednak teraz się boje, zastanawiam się czy może to oznaczać coś poważnego i czy jednak nie podjechać dziś na usg...
Doradźcie coś...
To pewnie od aplikacji luteiny. Tak może być i nie trzeba się tym przejmować. Jeśli nie boli powinno być ok. Odpoczywaj, ewentualnie zwiększ progesteron-ile go przyjmujesz?
 
Hallo baza.
Melduję.
Ja dziś od rana konsultuje konsultuje i jeszcze raz konsultuje.
Obcy jest w macicy większy bo ma 12 mm, póki co na razie jest pęcherzykiem czekamy aż pokaże się w środku.
Ale oprócz obcego coś widać w jajniku może to norma a może nie ( może torbiel a może 2 ciąża).
W macicy jeszcze coś na kształt małego krwiaka.
Także dzieje się.
Jutro kontrola USG. Zobaczymy u mnie aktualnie 5t2d więc podobno jest też i taka możliwość że ten obraz na ten wiek jest prawidłowy.
Kogoś coś podobnego spotkalo?
 
Hej dziewczyny. U nas piękne słońce. Ja rano bylam upuscic troche krwi. W ambulatorium pusto. Bylam jedna jedyna, dopiero po mnie zaczęli przychodzić ludzie ale wpuszczają po jednej osobie. Na mieście calkiem pusto. Kolejki do piekarni i mięsiarni, ale odstępy zachowane. Zrobilam sobie spacerek,żeby glowe przewietrzyć. Wczoraj jak mnie zaczęła boleć kolo 16 to do dzis.. dopiero co mnie przestała nawalac. Po krwi poszlam do pracy zrobic miejsce w biurku dla nowej pani za zastępstwo. Trochę poplotkowalam, ale generalnie urząd zamknięty, pustki.
Czytam,że takie pyszności gotujecie A ja nic. Wyjadam co jeat lub co mi rodzice podrzuca. Dobrze z nimi mam;) wczoraj dostałam szczawiową ( nigdy nie przepadałam A teraz mi smakuje) A potem mam miec dostawe i będzie fasolka po bretońsku. Wiem, ze wzdymajaca ale sobie nie odmowie porcyjki;) ale żeby nie bylo, ze nic nie robię to czeka na mnie kupa ciuchów do prasowania. I myślę,że pościel wypiore to mi na slonku wyschnie;)
Miłego dnia [emoji6]
Fasolkę bym zjadła mmmmm [emoji39][emoji39][emoji39][emoji5]
 
Dziewczynki podczytuje Was od dłuższego czasu. Gratuluję tym którym się udało, 3mam kciuki za starające się. Jestem w trakcie in vitro. Teraz drugi transfer, za pierwszym razem ciąża biochemiczna. Mam do Was takie pytanie miałam transfer jednej blastocysty 4.2.1. 17 marca. 6 dpt Beta wyszła 52, dziś 10 dpt Beta 457. Zamiast się cieszyć to martwię się, że ona już taka wysoka. Miała któraś już tak wysokie wyniki tak szybko i wszystko dobrze się skończyło?
Jest pięknie [emoji6][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
 
Hallo baza.
Melduję.
Ja dziś od rana konsultuje konsultuje i jeszcze raz konsultuje.
Obcy jest w macicy większy bo ma 12 mm, póki co na razie jest pęcherzykiem czekamy aż pokaże się w środku.
Ale oprócz obcego coś widać w jajniku może to norma a może nie ( może torbiel a może 2 ciąża).
W macicy jeszcze coś na kształt małego krwiaka.
Także dzieje się.
Jutro kontrola USG. Zobaczymy u mnie aktualnie 5t2d więc podobno jest też i taka możliwość że ten obraz na ten wiek jest prawidłowy.
Kogoś coś podobnego spotkalo?

Z jajnikiem nie pomogę. Krwiak jest obok czy pod kosmówką? Pewnie masz leżeć?
 
reklama
Dziewczynki podczytuje Was od dłuższego czasu. Gratuluję tym którym się udało, 3mam kciuki za starające się. Jestem w trakcie in vitro. Teraz drugi transfer, za pierwszym razem ciąża biochemiczna. Mam do Was takie pytanie miałam transfer jednej blastocysty 4.2.1. 17 marca. 6 dpt Beta wyszła 52, dziś 10 dpt Beta 457. Zamiast się cieszyć to martwię się, że ona już taka wysoka. Miała któraś już tak wysokie wyniki tak szybko i wszystko dobrze się skończyło?
Bardzo ładna beta. Wyglada obiwcujaco;) trzymam kciuki
 
Do góry