reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry!
[emoji477][emoji477][emoji477]
Nie wiem, jak u Was, ale u mnie pogoda się popsuła[emoji3525]nie żebym planowała jakieś wycieczki, ale z tym słoneczkiem trochę lepiej[emoji6]
@Wiórka poniedziałek już coraz bliżej [emoji39][emoji39][emoji39]
@klarks daj znać jaka betka dziś [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
@Waleczna36 , co u Ciebie Kochana?

Miłego dnia dla Wszystkich[emoji8][emoji8][emoji8]
Dzień dobry. U nas piękne słońce [emoji3][emoji3][emoji3]
20200327_091106.jpeg
 
reklama
Dzień dobry!
☕☕☕
Nie wiem, jak u Was, ale u mnie pogoda się popsuła☹️nie żebym planowała jakieś wycieczki, ale z tym słoneczkiem trochę lepiej😉
@Wiórka poniedziałek już coraz bliżej 😋😋😋
@klarks daj znać jaka betka dziś ✊✊✊✊
@Waleczna36 , co u Ciebie Kochana?

Miłego dnia dla Wszystkich😘😘😘
A u mnie pogoda wiosenna😊koty na balkonie korzystają, a my z Młodym po drzemce wybieramy się wreszcie na spacer na odludzie 😊
Miłego dnia Laseczki!!!!
 
Planuję sernik z białą czekoladą i solonym karmelem - nie jestem mistrzynią pieczenia, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Kocham serniki :)

Ja zrobiłam wczoraj pomidorówkę. Dzisiaj marynowanie karkówki, a jutro jakiś deser na zimno[emoji4]
 
Udało się, dziś kierownik produkcji pisze maila do działu HR o wysłanie mnie na uwv ciążowe. Chyba się teraz boja, a kto wie ile moja firma pociągnie bo coraz częściej mówią o zawieszeniu działalności - mój mąż tez tam pracuje

Oczywiście zapomniałam dodać @Doraaa [emoji4]
Super 😘 cieszę się bardzo,będziesz bezpieczniejsza 😊 uważajcie na siebie 😘dobrze jakby zawiesili to i Twój mąż nie musiałby chodzić a wynagrodzenie i tak się należy 😊
 
Super [emoji8] cieszę się bardzo,będziesz bezpieczniejsza [emoji4] uważajcie na siebie [emoji8]dobrze jakby zawiesili to i Twój mąż nie musiałby chodzić a wynagrodzenie i tak się należy [emoji4]

Należy ale w mniejszej kwocie - bez dodatków bo my pracujemy na 3zmianowym trybie i wtedy jest duży dodatek. Ale zawsze lepiej coś niż nic.
 
reklama
Do góry