reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ty widzę spać nie możesz, energia Cię roznosi.
Ja właśnie kawa w łóżku, prysznic , makijaż i won do roboty królu złoty. Ale dzisiaj Piątek weekandu początek mój ulubiony dzień. A na weekand poraz kolejny plan ten sam #zostanwdomu ;)).
Muszę jakieś kulinarne wyzwanie sobie znaleźć żeby czas zając. Jakieś pomysły ??

Planuję sernik z białą czekoladą i solonym karmelem - nie jestem mistrzynią pieczenia, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Kocham serniki :)

 
Planuję sernik z białą czekoladą i solonym karmelem - nie jestem mistrzynią pieczenia, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Kocham serniki :)

Ja tak szczerze do ciast to się nie nadaje. Potrafię 2 zrobić i zawsze się ich trzymam ;)).
 
Póki co odwołałam wizytę, niby klinika na stronie ma informację, że pracuje normalnie, ale będę brać accofil, czyli co kilka dni muszę jeździć na pobranie krwi, pewnie też encorton. Wahałam się, ale jakoś czułam, że dla mnie tak będzie lepiej. Mam nadzieję, że może w następnym cyklu się uda podejść, max za 2, tyle jeszcze dam radę wytrzymać :)
No tak przy encortonie to bym nie ryzykowała, a ten accofil na co jest ??
 
reklama
Do góry