reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ty widzę spać nie możesz, energia Cię roznosi.
Ja właśnie kawa w łóżku, prysznic , makijaż i won do roboty królu złoty. Ale dzisiaj Piątek weekandu początek mój ulubiony dzień. A na weekand poraz kolejny plan ten sam #zostanwdomu ;)).
Muszę jakieś kulinarne wyzwanie sobie znaleźć żeby czas zając. Jakieś pomysły ??
Mam wyzwanie dla ciebie [emoji41][emoji41][emoji41]
dd2ce5dff666ad4f3864998ceddb36b6.jpeg
 
reklama
Bazylia posłuchaj w wieku 37 lat wszystkie zarodki mi padły byłam tak samo zalamana. W wieku 39 lat urodziłam dziecko poczęte naturalnie / ale zrobiłam histeroskopię w novum /. Przepchaj te jajowody ile razy możesz / miałam 3 hsg/ i uszy do góry. Natura lubi zaskakiwać.
 
Właśnie też rozważam, bardzo bym chciała ale widzę co się dzieję. Aktualnie czekam na okres. Od 2 dc mam brać estrofem. Wizyta w 14 dniu cyklu. I powiem Tobie zacznę ten estrofem brać i się przygotowywać, ale czy transfer zrobię nie wiem. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie . Estrofem odstawie i bez żadnej szkody dla organizmu. Także w tym cyklu to los zdecyduje czy będzie transfer. Mam parcie na dzidziusia wiadomo ale obecny czas jest okropny, strach się bać co może być. A wy jak myślicie dziewczyny ?

Póki co odwołałam wizytę, niby klinika na stronie ma informację, że pracuje normalnie, ale będę brać accofil, czyli co kilka dni muszę jeździć na pobranie krwi, pewnie też encorton. Wahałam się, ale jakoś czułam, że dla mnie tak będzie lepiej. Mam nadzieję, że może w następnym cyklu się uda podejść, max za 2, tyle jeszcze dam radę wytrzymać :)
 
A ty widzę spać nie możesz, energia Cię roznosi.
Ja właśnie kawa w łóżku, prysznic , makijaż i won do roboty królu złoty. Ale dzisiaj Piątek weekandu początek mój ulubiony dzień. A na weekand poraz kolejny plan ten sam #zostanwdomu ;)).
Muszę jakieś kulinarne wyzwanie sobie znaleźć żeby czas zając. Jakieś pomysły ??
Ja robiłam wczoraj gołąbki, może i wyzwanie to nie jest ale czasu schodzi sporo 😄
 
Udało się, dziś kierownik produkcji pisze maila do działu HR o wysłanie mnie na uwv ciążowe. Chyba się teraz boja, a kto wie ile moja firma pociągnie bo coraz częściej mówią o zawieszeniu działalności - mój mąż tez tam pracuje
Super, że udało się że zwolnieniem😉Gorzej z widokami na przyszłość 😑Ale nie ma co się martwić na zapas, teraz najważniejsze zdrowie i Maluszek💓💓💓😘😘😘
 
reklama
No ja mam wielkie parcie na dzidziusia, staram się być rozsądna ale i tak instynkt podpowiada żeby podejść do transferu. U mnie kwestia jest jeszcze taka ze 10 kwietnia kończy mi się umowa wiec na pewno nie przedłuża i będę znów siedzieć w domu aż sytuacja na rynku pracy się nie zmieni wiec byłaby to dla mnie szansa na spokój i izolacje w domku jakby się udał transfer. U mnie tyle było już tyle sytuacji przez które procedura się opóźniła potem transfer opóźniony także estrofem biorę 9 dzień, jutro wizyta i zobaczymy ci tam będzie dalej. Jak się uda to podejdę do transferu i będę leżeć aż do bety 😂 a jak nie to odstawię estrofem i podejdę w innym terminie. Jest jeszcze opcja ze nie uda się ten transfer i na drugi poprostu poczekam.
Uważam osobiście ze za jakieś 2-3 tyg kliniki musza zacząć działać bo tez nie mogą sobie pozwolić na przestój. Wiec szkoda tracić cykl ... No chyba ze ktoś wymaga immunosupresji lub sterydu albo wykonuje prace wysokiego ryzyka to w takim przypadku bezwzględnie bym przełożyła. 🌸
To mamy podobny tok myślenia. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej myśli. Fajnie by się złożyło, transfer udany do roboty byś nie wracała. Ciężko teraz będzie z pracą;(
 
Do góry