reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wiesz... Trochę jednak inaczej się patrzy na in vitro jeśli nie miało się porażki. Co innego wlozyc ten wysilek i hajs i dostac nagrodę w postaci dzidziusia a co innego dostać kilka razy po mordzie... Zupelnie dwie rozne perspektywy.... Wiem ze sie powinno pozytywnie myśleć ale podchodzenie na pewniaka nie jest dobre. Też byłam takim chojrakiem i sie nie udało co przyplacilam konkretnym załamaniem i terapią...
Ok, ja nie mowie o slepym zalozeniu, ze na bank sie uda. Ale jesli podchodzi sie z przekonaniem, ze i tak sie nie uda to tez slabo wg mnie.
 
reklama
Moja kumpela tez to bardzo zachwala [emoji846]. Ja ogólnie wolę czytać książki ale Got mnie oczarował [emoji3590]. A najlepsze, że w tamtym roku zimą, w miesiąc obejrzałam wszystkie sezony (no oprócz ostatniego, bo był dopiero kręcony) bo wcześniej coś tam słyszałam że Gra o Tron jest dobra, ale nigdy nie byłam zainteresowana.
Ja widzialam wszytsko 2 razy. Najpierw jak krecili, a potem wlasnie w tamtym roku calosc jako przygotowanie do tej slabej ostatniej serii.
 
I ja, w sumie te ktore wymienilam tutaj wszystkie bardzo lubie. I "z pamietnika podrecznej", ale nie osmiele sie tu polecic. Genialny, ale baaardzo ryje mozg, zwlaszcza kobietom...

Świetny, ale faktycznie bardzo ciężki klimat, oglądałam max po 2 odcinki, czekam na kontynuację
 
Dokładnie to samo mialam!!!! I po 3 miesiacach obejrzalam od nowa [emoji1787] naprawdę udało się facetowi stworzyć hit na miarę Harryego Pottera i Władcy Pierscieni [emoji173]
Jeszcze raz jebłaś? Szacun [emoji23].
Jakiś czas później obejrzałam taki film z Emilią Clarke, co opiekowała się kolesiem na wózku (nie pamiętam tytułu) to nie mogłam się przestawić że ona taka zabawna jest [emoji12]
 
Js domu z papieru tez nie moglam. Ogladalam w oryginale i kurde jak dla mnie to lipton.
Widzialas Homeland, House of Cards, Gre o tron, Narcos?
LIPTON - 😅 😅 😅 podoba mi sie - kradne ;) Homeland - nie, i Narcosa tez nie awszystko pozostale juz tak. Ogolnie to ja bardzo duzo na netflix juz obejrzalam... sprobuje sie jeszcze jakos przekonac do tego domu ;) Kochane a ogladalyscie Top of the lake - tam gra polak i nagrywaja w Islandii - bardzo milo wspominam ten serial ale juz najbardziej jaki mi sie podobal to ruchome piaski i the sinner polecam ;)
 
LIPTON - [emoji28] [emoji28] [emoji28] podoba mi sie - kradne ;) Homeland - nie, i Narcosa tez nie awszystko pozostale juz tak. Ogolnie to ja bardzo duzo na netflix juz obejrzalam... sprobuje sie jeszcze jakos przekonac do tego domu ;) Kochane a ogladalyscie Top of the lake - tam gra polak i nagrywaja w Islandii - bardzo milo wspominam ten serial ale juz najbardziej jaki mi sie podobal to ruchome piaski i the sinner polecam ;)
Weź sobie włącz TVP - tam dostaniesz od hu...ja emocji [emoji23]
 
Co teraz czytacie dziewczyny? Ja czytam jakaś książkę, która wzięłam od siostry i nawet moja siostrzenica ja czytała ( a ma 16 lat) konkurs na żonę i bilet do szczęścia ( dwie części) i tam piszą non stop o dziecku ( bo panna wpadła z gościem za pierwszym razem - No k.... szczęście!) i wiecie co...pomimo, ze tak strasznie chce mieć dzidziusia i wszystko to nawet nie płacze przy tym. I tu na wakacjach jak widzę te maluszki to najchętniej bym zacalowala 🥰🥰🥰🥰🥰jakoś tak jestem dobrze nastawiona...ale to pewnie dlatego, ze już mi się kończy okres ;) bo przed okresem jestem nie do życia- tzn. pewnie mogłabym zabijać z premedytacja 😎😎😎
Ja kiedys bardzo duzo czytalam a ostatnio nie moge sie skupic... Musze siegnac i doczytac ksiazke o sprzataniu :D:D:D jaka mi ostatnio Łukasz kupil :eek: Ja tez jestem taki calusnik a jak juz gdzies jade i widze psy to tak tesknie ze zawsze mam ochote podejsc do obcych i je wypieszczochac ;) Dzieci tez lubie calowac pod warunkiem ze nie maja gili pod nosem ;)
 
reklama
Do góry