reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak mnie brzuch na*ierdala że muszę leżeć :( ale dzięki :) to miłe że coś probujecie radzić w tej beznadziejnej sytuacji 😘
Nie mamy planów bo nie mamy chwilowo kolejnych 15 tysi 🤦🏻💩💀
Poczekaj z tą beznadzieją na jutrzejszy wynik. Jest tu taka co smęciła i jakoś od czasu bety nie smęci😉Ból brzucha to wiesz ze może oznaczać wszystko. Tylko jak dostaniesz dziś okres to możesz być czegokolwiek pewna. Ale ja jakoś czuję, że okresu nie będzie.
✊✊✊Za jutro. Po prostu😘😘😘
 
reklama
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać [emoji24] mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk [emoji15][emoji1750][emoji23] Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
Mi nie wyszedł, ale jeśli w jakikolwiek sposób Ci ulży to sikaj[emoji6]
 
Ale pieknie [emoji7][emoji7][emoji7]Chcialabym mieć taką wodę w zasięgu spaceru [emoji3]
No powiem ci, że fajnie jest, a najlepiej w lato, bo w upały to z psami jeździmy dwa razy dziennie. Mam blisko, może kilkaset metrów ale mój książę musi jechać samochodem żeby go potem nikt w mokrych majtach nie widział [emoji12].
Na klimę już prawie nabierałam i potem zacznę na łódeczkę używaną [emoji3590][emoji3590][emoji3590]. Ja muszę mieć cel do oszczędzania [emoji12]
 
Dr mówi że leki nie mają wpływu na tarczyce ale mnie kolejny raz leki podwyższyły tsh, nie wiem czy bardziej accofil czy metypred, ale fakt jest ze tsh mi zaraz rośnie jak tylko zaczynam leki na 5dni przed transferem.
Dlaczego chcesz steryd od 10dc?to dość wcześnie..
Ja tez kontrolowałam tarczyce ciagle i jak tutaj napisały dziewczyny,ze encorton czesto rozwala to po odstawieniu juz poszlam zbadać i niestety wzrosły.
 
Ostatnio przywiózł i go pogoniłam[emoji23] lubię ryby ale plujką nie znoszę być[emoji23][emoji23][emoji23] a to jakieś płotki były i krąpie bleeee. Ale na dorodnego tłuściutkiego karpika to czekam[emoji4][emoji39]
Mój Jak jedzie na ryby to tylko kija w wodzie pomoczyc i wraca ze smierdzacymi od ryb dlonmi.. wie,ze nie ma opcji na cokolwiek z tych rybek [emoji1787][emoji23]
 
reklama
Do góry