reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo zawsze mialam na 5 dni przed i nic to nie dawalo wiec chciala bym teraz wczesniej sprobowac ale teraz znowu sie boje o TSH @fredka84 a tobie pasnik cos mowil ze masz kontorlowac TSH? Ty tez masz encorton duzo wczesniej...
A pytałaś o INTRALIPID? swego czego on był bardzo na czasie i wiem że dużo dziewczyn prosilo doc P o receptę na niego.
 
reklama
Moje kochane wszystkiego co najlepsze w naszym dniu!!! 🥰🥰🥰🥰🥰 oby nam się spełniły wszystkie marzenia :) a przynajmniej to najważniejsze na teraz 😜❤️❤️❤️ Moj M z racji, ze na wakacjach mamy dzień kobiet to tylko drinki nosi a, ze jestesmy z moja mamusia i siostrzenica to ma nas 3 do obsłużenia 😜ja nadrabiam forum a mąż się denerwuje, ze nawet tu ciagle siedzę na internecie ale jak w jeden dzień nie będę to później cholera ciężko jest nadrobić 😜 ale póki co odpoczynek jest, książka, słońce, pływanie, drineczki- zbieramy energię na walkę 💪💪💪
 
Bo zawsze mialam na 5 dni przed i nic to nie dawalo wiec chciala bym teraz wczesniej sprobowac ale teraz znowu sie boje o TSH @fredka84 a tobie pasnik cos mowil ze masz kontorlowac TSH? Ty tez masz encorton duzo wczesniej...
No coś mówił że by brać ten Euthyrox, ale nie zapytałam na ile dni przed transferem mam brać...
 
Moje kochane wszystkiego co najlepsze w naszym dniu!!! [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] oby nam się spełniły wszystkie marzenia :) a przynajmniej to najważniejsze na teraz [emoji12][emoji3590][emoji3590][emoji3590] Moj M z racji, ze na wakacjach mamy dzień kobiet to tylko drinki nosi a, ze jestesmy z moja mamusia i siostrzenica to ma nas 3 do obsłużenia [emoji12]ja nadrabiam forum a mąż się denerwuje, ze nawet tu ciagle siedzę na internecie ale jak w jeden dzień nie będę to później cholera ciężko jest nadrobić [emoji12] ale póki co odpoczynek jest, książka, słońce, pływanie, drineczki- zbieramy energię na walkę [emoji123][emoji123][emoji123]
Mój też się na mnie drze że na telefonie za dużo siedzę [emoji12].
Wypoczywaj i opalaj się [emoji8]. Ale ci zazdroszczę [emoji3590][emoji3590][emoji3590]. Ja w tym roku lipa z wczasami [emoji51]
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać [emoji24] mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk [emoji15]🤦🏻[emoji23] Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...

Ja robiłam tylko sikacze - 8dpt był pozytyw
 
A idź ty z tymi ptakami [emoji849]. Właśnie rzucałam w kosy kamieniami bo pod podbitkę pod dachem chcą wleźć[emoji51].
Żadnego nie trafiłam oczywiście, bo mi szkoda
A szkoda, rosół by był[emoji23][emoji23][emoji23]

Mi szpaki zawsze wyżerały wszystkie owoce w sadzie. Aż pewnego razu namnożyły się dzikie koty i polują na nie, więc jest trochę lepiej[emoji6]
 
Słoneczko u nas wreszcie świeci i było miło pobiegać. @bazylia128 pytałaś kiedyś o jezioro, cyknęłam kilka zdjęć. Jezioro jest dosyć duże, ma ok 3km długości.
Od roku mamy bobry, nie wiadomo skąd się wzięły.
Jest takie jedno ogromne i piękne drzewo, zawsze się na nie gapię jak tam łażę.
Zobacz załącznik 1089036Zobacz załącznik 1089037Zobacz załącznik 1089038Zobacz załącznik 1089039
Ale pieknie 😍😍😍Chcialabym mieć taką wodę w zasięgu spaceru 😀
 
reklama
Do góry