reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A nie mówiłam Wam jeszcze co dziś na obiad zrobiłam 😛😛😛 zdrowy Burger z fasoli i ciecierzycy 😋 w ogóle tak ostatnio staram się nie jeść za dużo mięcha bo Rozenkowa mówiła, ze im pomogło 🤪 ale tez trochę dlatego, ze za mało warzyw jemy jak jemy mięso wiec trzeba troszkę urozmaicić nasze menu 🧄🧅🥔🍠🥑🥦🍆🍅🥬🥕🌽🌶🥒
proooszzeeeeeee daj przepisc tez chce takiego zrobic tylko nie jutro bo mi tu wzyscy mowia ze jutro podobno sroda popielcowa ;) Ja tez chce teraz jak najmniej miesa, za to dzisiaj zjem swoj udziec cielecy 😂 😂 😂 ale od piatku do punkcji zrobie sobie wyzwanie same rybki ;)
 
reklama
Ale pycha😋😋😋u mnie tylko zwyczajna ogórkowa
O to tak jak u mnie 😉
A jak wyglada u ciebie usg? Ile pecherzyków? Rowno rosną? Jak sie czujesz?
Tak, rowno 🙂 pomiędzy 18-22 mm. Ok 10 na lewym jajniku i ok 4 na prawym. Ten lewy jajnik Daje z siebie wszystko i on mi najbardziej doskwiera. Wyglądam jak balon i tak się czuję. Nie mogę zgiąć lewej nogi, kręci mi się często w głowie i od niedzieli ciężko oddycha. Jakbym miejsca nie miała 🙄 Ale myślałam, że to może stres albo ten powiększający się brzuch. No nic trzeba dalej czekać 🤷🏻‍♀️ Oby pęcherzyki były dojrzałe i ładne blastki z tego wyszły ✊🏻 Kartę sportowa odbieram w marcu i czas ruszyć cztery litery. Nie wiem w sumie od czego zacząć? Basen? Czy siłka i jakieś chodzenie szybkie na bieżni?
 
A na kiedy masz bilet? Może jeszcze przyjdzie ta franca [emoji848].
Jak na nią czekamy to nie przychodzi, a jak jej nie chcemy to się pojawia za szybko [emoji49]
Mam bilet na czwartek a w poniedziałek mam histeroskopie. Zawsze mam regularnie. Nie wiem co sie dzieje . Moze to stres. Ale zawsze mam wcześniej niz później. Najgorsze jest to ze nic mnie nie boli 😔
 
Haha Ty to masz pamięć dziewczyno!! Robiłam :) dziś myśle, ze już mogą być wyniki to wkleję na analizę forumowa :) i jeszcze bardzo proszę @bazylia128 o zmianę daty wizyty u immunologa ( tak tak Sydor to immunolog) na 3.03 bo udało mi się zmienić na 3 dni wcześniej :) 😘😘
@Natsnats to jedziemy na tym samym wózku tylko ja z Krakowa do pasikonika jadę 😄
 
reklama
proooszzeeeeeee daj przepisc tez chce takiego zrobic tylko nie jutro bo mi tu wzyscy mowia ze jutro podobno sroda popielcowa ;) Ja tez chce teraz jak najmniej miesa, za to dzisiaj zjem swoj udziec cielecy 😂 😂 😂 ale od piatku do punkcji zrobie sobie wyzwanie same rybki ;)
A wiec dałam puszkę czerwonej fasoli i puszkę ciecierzycy, do tego pikantna pasta harissa tak z dwie łyżeczki ( może być trochę tabasco jak wolisz), 4 ząbki czosnku i cebula podsmażona na maśle klarowanym, dwa żółtka, sól, pieprz, wszystko do blendera i na koniec bułki tartej tak żeby się to dobrze zlepilo. A potem uformować burgerki i do piekarnika na papierze do pieczenia, 180 stopni, 25 minut. My zjedliśmy po dwa, jeszcze dwa mi zostały ( w sumie wyszło 6) 😘
 
Do góry