reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja w Gameta Rzgow :) Caly czas o pierwsza niestety dlugo to juz u nas trwa a niby tylko niedrozne jajowody ;( Teraz podchodze do 2 pelnego protokolu. Z pierwszej stymulacji mialam cztery balstocystyi przygody po drodze... A co jest uw as przyczyną?
Najwazniejsze to sie nie poddawac! Ja juz sie tak zawzięłam, ze nie ma zmiłuj! U Was tez na pewno cierpliwość wkrótce zostanie nagrodzona ❤ u nas u męza słabej jakości nasienie.
 
reklama
Cześć, obserwuję Was od kilku dni i podziwiam za siłe, wiedze, dobre słowo... bardzo fajnie się czyta to forum, dlatego postanowiłam się przyłączyć.
Mam 37 lat, jeszcze[emoji6] i zostałam zakwalifikowana do procedury in vitro. Mieszkam we Francji, mam już córkę, z poprzedniego związku, która w kwietniu skończy 10 lat. Od 3 lat staramy sie o dziecko, ale nie wychodzi. Do konca nie wiadomo co jest przyczyna. Mam niskawy estradiol, brak owulacji i ciękawe endo. I coś tam jeszcze, ale nie pamietam. Mimo wieku, AMH 4,6. Miałam przeprowadzone 3 inseminacje, nieudane oczywiście. Ze względu na wiek, od razu zaproponowano mi in vitro. Najpierw musze zrobić mammografię i wizyta u anestezjologa. Kolejna wizytę u lekarza mam zaplanowaną dopiero na 15 maja, ale będę próbowała ją przyspieszyć.

Gratuluję wszystkim, którym się udało i życzę dużo sił tym, które cały czas walczą. Dziewczyny, które bez problemu zachodzą w ciąże, nie mają pojęcia, co przeżywacie, wiem ponieważ moja pierwsza ciąża była szybka i książkowa, a o następna walczę...
Witaj, w grupie raźniej [emoji8]
U nas @Camilleka jest też z Francji [emoji8]
A wizyta u anestezjologa to po co jest? Ja takiej nie miałam [emoji848]
 
Właśnie przyszły wyniki estradiolu. Czemu on jest taki niski?
zcamera-20200225_135454.jpg
 
Dziewczyny nic nie działa, miesiączki dalej nie ma [emoji24]cos czuje sie bede musiala wszystko odwolac,albo kupic nowy bilet za miliony monet [emoji24]
A na kiedy masz bilet? Może jeszcze przyjdzie ta franca [emoji848].
Jak na nią czekamy to nie przychodzi, a jak jej nie chcemy to się pojawia za szybko [emoji49]
 
A nie mówiłam Wam jeszcze co dziś na obiad zrobiłam 😛😛😛 zdrowy Burger z fasoli i ciecierzycy 😋 w ogóle tak ostatnio staram się nie jeść za dużo mięcha bo Rozenkowa mówiła, ze im pomogło 🤪 ale tez trochę dlatego, ze za mało warzyw jemy jak jemy mięso wiec trzeba troszkę urozmaicić nasze menu 🧄🧅🥔🍠🥑🥦🍆🍅🥬🥕🌽🌶🥒
 
reklama
Do góry