reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za miłe przyjęcie. Jestem z Lille. A Wy?
Ja z Paryża. Jestem po jednej pełnej procedurze i teraz przygotowuje się do kolejnej. Mam zrobić trochę więcej badań tym razem. Pisałaś ze jestes przed wizyta u anestezjologa, jest ważna rok, po prostu spytają czy na nic nie chorujesz, wytłumaczą mniej więcej jak będziesz usypiana- lub coraz częściej we Francji robią punkcję w znieczuleniu miejscowym, ale spoko, do przeżycia 😉
 
reklama
Mam bilet na czwartek a w poniedziałek mam histeroskopie. Zawsze mam regularnie. Nie wiem co sie dzieje . Moze to stres. Ale zawsze mam wcześniej niz później. Najgorsze jest to ze nic mnie nie boli 😔
U mnie brak okresu oznaczało torbiel. Przed laparo miałam tak dwa razy w życiu. Po laparoskopi to już inna historia.
 
O to tak jak u mnie 😉

Tak, rowno 🙂 pomiędzy 18-22 mm. Ok 10 na lewym jajniku i ok 4 na prawym. Ten lewy jajnik Daje z siebie wszystko i on mi najbardziej doskwiera. Wyglądam jak balon i tak się czuję. Nie mogę zgiąć lewej nogi, kręci mi się często w głowie i od niedzieli ciężko oddycha. Jakbym miejsca nie miała 🙄 Ale myślałam, że to może stres albo ten powiększający się brzuch. No nic trzeba dalej czekać 🤷🏻‍♀️ Oby pęcherzyki były dojrzałe i ładne blastki z tego wyszły ✊🏻 Kartę sportowa odbieram w marcu i czas ruszyć cztery litery. Nie wiem w sumie od czego zacząć? Basen? Czy siłka i jakieś chodzenie szybkie na bieżni?
Jejku przerazilas mnie ze tak zle to znosisz ;( Ja tez mysle ze stres duzo wnosi takich nawet dolegliwosci fizycznych... Ja poprzednim razem mialam 12 na prawym i 10 na lewym. Ten lewy u mnie zawsze slabszy... Popieram i brawo za checi ;) Mysle basen powinnas sobie teraz odpuscic ze wzgledu na to zeby nie zlapac jakiegos dziadostwa... Jesli chodzi osilke to teraz tez raczej bez jakisc silowych dzialan. Mysle ze najlpesza teraz bedzie bieznia i takie piechto tuchty ;) Pol godzinki i zobaczysz roznice ;) Trzymam kciuki... bede sie dopytywac ;)
 
A wiec dałam puszkę czerwonej fasoli i puszkę ciecierzycy, do tego pikantna pasta harissa tak z dwie łyżeczki ( może być trochę tabasco jak wolisz), 4 ząbki czosnku i cebula podsmażona na maśle klarowanym, dwa żółtka, sól, pieprz, wszystko do blendera i na koniec bułki tartej tak żeby się to dobrze zlepilo. A potem uformować burgerki i do piekarnika na papierze do pieczenia, 180 stopni, 25 minut. My zjedliśmy po dwa, jeszcze dwa mi zostały ( w sumie wyszło 6) 😘
UU mniam ja tez bardzo lubie pikantne wiec wszystko mi pasuje. Jak zrobie to ci sie pochwale ;)
 
reklama
Do góry