reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć, obserwuję Was od kilku dni i podziwiam za siłe, wiedze, dobre słowo... bardzo fajnie się czyta to forum, dlatego postanowiłam się przyłączyć.
Mam 37 lat, jeszcze[emoji6] i zostałam zakwalifikowana do procedury in vitro. Mieszkam we Francji, mam już córkę, z poprzedniego związku, która w kwietniu skończy 10 lat. Od 3 lat staramy sie o dziecko, ale nie wychodzi. Do konca nie wiadomo co jest przyczyna. Mam niskawy estradiol, brak owulacji i ciękawe endo. I coś tam jeszcze, ale nie pamietam. Mimo wieku, AMH 4,6. Miałam przeprowadzone 3 inseminacje, nieudane oczywiście. Ze względu na wiek, od razu zaproponowano mi in vitro. Najpierw musze zrobić mammografię i wizyta u anestezjologa. Kolejna wizytę u lekarza mam zaplanowaną dopiero na 15 maja, ale będę próbowała ją przyspieszyć.

Gratuluję wszystkim, którym się udało i życzę dużo sił tym, które cały czas walczą. Dziewczyny, które bez problemu zachodzą w ciąże, nie mają pojęcia, co przeżywacie, wiem ponieważ moja pierwsza ciąża była szybka i książkowa, a o następna walczę...
Witamy, zapraszamy☺️☺️☺️
Rocznik 82? Jak czytasz nas od niedawna to nie wiem czy wiesz, ale mamy tu kilka osob z Francji ☺️ @goffa13 @Camilleka
(jak mówiłam o mapce, to mnie pewne Ziółko wysmiało, że narzucam robotę 😂😂😂)
Fajnie, że dołączasz ☺️ale dobrze też ze zaczynacie działać z invitro bo to już nie ma na co czekać. Inseminacje nie mają wysokiej skuteczności, a wiadomo czas...
 
Ostatnia edycja:
Mam wyniki od APC, serce mi waliło jakbym betę sprawdzała [emoji41]. Nie wiem o co tam chodzi i się stresuję.
Jeszcze czekam na IMK, może jutro będzie.
@Aduś16 odezwij się, bo ty kumata z immunologii. Potem wstawię zdjęcia, bo teraz mam parę spraw na mieście do załatwienia.
Ja chyba jednak dopiero jutro odbiorę wyniki badań bo coś tam jeszcze brakuje a nie chce mi się dwa razy jeździć...ale jestem ciekawa co tam wyjdzie 😱😱
 
Wiesz to po prostu logistycznie trzeba znów wszystko zaplanować urlopy itp i masz racje, że najgorsze zawiedzione oczekiwania. Tak chciałam bardzo zabrać maluszka. Oby jakieś byly.
Gratuluję pięknej bety 😘

Tak będę mogła. Już pytałam mojej Pani dr. Stwierdziła, że da mi wszystko co chce choć ona wolałaby scratching 😉
A jak wyglada u ciebie usg? Ile pecherzyków? Rowno rosną? Jak sie czujesz?
 
reklama
Cześć, obserwuję Was od kilku dni i podziwiam za siłe, wiedze, dobre słowo... bardzo fajnie się czyta to forum, dlatego postanowiłam się przyłączyć.
Mam 37 lat, jeszcze
emoji6.png
i zostałam zakwalifikowana do procedury in vitro. Mieszkam we Francji, mam już córkę, z poprzedniego związku, która w kwietniu skończy 10 lat. Od 3 lat staramy sie o dziecko, ale nie wychodzi. Do konca nie wiadomo co jest przyczyna. Mam niskawy estradiol, brak owulacji i ciękawe endo. I coś tam jeszcze, ale nie pamietam. Mimo wieku, AMH 4,6. Miałam przeprowadzone 3 inseminacje, nieudane oczywiście. Ze względu na wiek, od razu zaproponowano mi in vitro. Najpierw musze zrobić mammografię i wizyta u anestezjologa. Kolejna wizytę u lekarza mam zaplanowaną dopiero na 15 maja, ale będę próbowała ją przyspieszyć.

Gratuluję wszystkim, którym się udało i życzę dużo sił tym, które cały czas walczą. Dziewczyny, które bez problemu zachodzą w ciąże, nie mają pojęcia, co przeżywacie, wiem pon
Witaj, fajnie ze dolaczylas 🙂. Na forum jest bardzo miło, na pewno dobrze się tutaj poczujesz i otrzymasz wsparcie.
Tez mieszkam we Francji i @goffa tez jakiego regionu jestes?
 
Do góry