reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja bym dzwoniła. Do mnie od punkcji dzwonili codziennie mówili ile ich jest i które jak się dzielą no i pytali jak sie czuje i po pierwszym transferze jak reszta została to też dzwonili mówili co się dalej do piątej doby dzieje i ile będą mrozic
Jak zadzwonię jutro to nie powiedzą nawet ile komórek udało się zapłodnić ?
 
reklama
Mialam wrzucic cos znad morza ale trafilam na moje sukienki i zastanawiam sie czy jednak nie zalożyc jedenej z tych na impreze. Zdjecia robie z lapka na tel wiec troche nie wyrazne.
@Liliana87 porob nam jakies zdjecia z nad morza jak bedziesz pllliiiiisss. Ja uciekam do Łukasza. Bede pozniej buiaki ;)
Mi się strasznie ta ostatnia podoba ❤️. Chociaż wszystkie ładne.
Ale co to za zdjęcia bez twarzy, co!!!
 
A gdzie zamawialas? Czy stacjonarnie? Może też powinnam używać, skoro znow pod koniec marca potraktuje je rozjasniaczem
Ja zamawiam przez internet, teraz zostały mi tylko resztki 😑 uroki mieszkania za granicą.. już robię sobie listę co kupić 😂
A stacjonarnie to widziałam ale były droższe i to dużo oraz były najczęściej z sls ;)
A w necie masz ogromny wybór ;)
Są takie fajne preparaty w „jednorazowych” opakowaniach (mam na zdjęciu, które wstawiłam) i są tam maski do twarzy, do włosów, balsamy, peelingi ;)
Od koloru do wyboru ;)
 
Ja zamawiam przez internet, teraz zostały mi tylko resztki [emoji58] uroki mieszkania za granicą.. już robię sobie listę co kupić [emoji23]
A stacjonarnie to widziałam ale były droższe i to dużo oraz były najczęściej z sls ;)
A w necie masz ogromny wybór ;)
Są takie fajne preparaty w „jednorazowych” opakowaniach (mam na zdjęciu, które wstawiłam) i są tam maski do twarzy, do włosów, balsamy, peelingi ;)
Od koloru do wyboru ;)
No wlasnie przed chwilą weszłam. Jutro jak znajdę chwilę w pracy to zrobię sobie zamówienie. Ceny naprawde niskie.. zainteresował mnie szampon przeciwlupiwzowy, te maski i odżywki do włosów, pasta do zębów, kremy do rąk.. chcialabym tez coś fajnego do mycia twarzy i może potem jakis krem tez do twarzy, żeby sobie skórę poprawić.. będę musiała jutro poczytać. ;) dzieki
 
reklama
Generalnie trombofilia, a przy niej problemy z utrzymaniem ciazy, mogą być poronienia. Zwiększone ryzyko zachorowania na zatorowosc, udary itp
Hmmm jakieś szczególne badania robiłaś sobie na to ?
Ja tak myślę że gdyby okazało się ze drugi transfer nie będzie udany to chciałabym zrobić jakieś badania może też coś jest nie tak... moj lejarz tylko nastawiony jest na transfery.
 
Do góry