reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja brałam zgodnie z zaleceniami gonapeptyl (na nie pękanie) rano ok 6-7, a menopur (na wzrost) po południu ok 16.Co do Menopuru to miało być o stałej porze między 16 a 20 ale jakoś tak w mojej głowie było że im szybciej zrobię sobie ten zastrzyk tym lepiej on zadziała (co chyba nie jest prawdą, ale tak mi pasowało)[emoji4]
Ja w zaleceniach miałam oba na raz międzi 19 21 o stałej porze.
 
Dziewczyny wam też tak się mózgi lasuja od tego wiecznego czekania? Ja jutro mam zrobić kontrolną beta HCG i już czacha dymi od myślenia o tym. Oczywiście to są głównie czarne myśli a nie bardzo dziś mogę sobie jakieś zajęcie znaleźć bo jestem gościnnie u teściów więc głównie siedzenie jedzenie i gadanie a tu ta durna łepetyna pracuje.
 
Wiem jak to wyglada [emoji85] zawsze mam bladą boję [emoji23][emoji1787][emoji1787] i blade cycki. Ale się rozmarzyłam.. łapcie fotkę z moją Dżulą, i jej kopytka. Ma dlugie nogi po mnie, swojej ciociusi i zawsze jak leżymy to jej giry wystają za parawan [emoji1787][emoji1787] A cala reszte chowa pod parasol bo nie lubi się opalać- tego juz nie ma po mnie [emoji848]Zobacz załącznik 1078060Zobacz załącznik 1078061Zobacz załącznik 1078062
Wow ale z Was laseczki 😄
 
reklama
Cześć dziewczyny , nadrabiam was ale ciężko . Tyle postów . Miałam teraz męża tydzień w domu to nie było czasu na nic .

Pytanie o pory zastrzyków . Jak je się bierze ? Bo teraz mnie olśniło ze może ja złe je brałam ze oba o tej samej godzinie ? Na wzrost i na niepekanie . U mnie dopiero pół opakowania antyków pierwszej paczki 🥺 a gdzie jeszcze dwie całe ? Czas stoi w miejscu
Ja tez tak brałam, jeden z jednej strony, drugi z drugiej.
 
Do góry