reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przedstawiam Wam moją „france” nie pokazało dzieciątko co ma „w spodniach”
Ale za to były tańce i swawole [emoji23][emoji23] a pózniej głęboko sen i za nic w świecie nie chciało się obudzić [emoji2360] Uparte po ojcu [emoji41]

Najważniejsze, że wszystko wyglada dobrze [emoji3590]
Piekne [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Cudownie 🥰♥ ja coś czuję, że u Was będzie dziewczynka, a u nas chłopak 😅 choć ja od zawsze marzyłam o córeczce, mój mąż też, ale jakoś mam silne przeczucie na chłopaka. No zobaczymy, póki co musimy jeszcze poczekać na wieści 🙃 a ile Wasze Maleństwo już ma długości?
Niedługo zaczynamy drugi trymestr! 🤗
Ojjjj żeby mój maż to słyszał 😂😂 on uważa, że bd syn i koniec 🤦🏼‍♀️
a co do długości, to za bardzo nie chciało współpracować, ale jakoś 5,6 cm ;) coś takiego ;)
 
Ojjjj żeby mój maż to słyszał 😂😂 on uważa, że bd syn i koniec 🤦🏼‍♀️
a co do długości, to za bardzo nie chciało współpracować, ale jakoś 5,6 cm ;) coś takiego ;)
To tak jak mój, że córka, a ja jestem prawie pewna, że synek 😅 przybjamniej dla chłopca mamy zgodność w imieniu, a dla dziewczynki ja chcę inne, a mąż inne. Ale i na to przyjdzie jeszcze czas 🙃 tak jak napisałaś, najważniejsze, że wszystko jest dobrze i niech tak będzie aż do sierpnia ☺️
 
Przedstawiam Wam moją „france” nie pokazało dzieciątko co ma „w spodniach”
Ale za to były tańce i swawole [emoji23][emoji23] a pózniej głęboko sen i za nic w świecie nie chciało się obudzić 🤦🏼‍♀️ Uparte po ojcu [emoji41]

Najważniejsze, że wszystko wyglada dobrze [emoji173]️

Pięknie to wyglada 🥰 napewno jesteś zakochana w tym małym cudzie.
 
To tak jak mój, że córka, a ja jestem prawie pewna, że synek 😅 przybjamniej dla chłopca mamy zgodność w imieniu, a dla dziewczynki ja chcę inne, a mąż inne. Ale i na to przyjdzie jeszcze czas 🙃 tak jak napisałaś, najważniejsze, że wszystko jest dobrze i niech tak będzie aż do sierpnia ☺️
P.S. Najwyżej jak moje przeczucia co do płci się sprawdzą, to się zamienimy dziećmi 🤷 w końcu rodzimy prawie w tym samym terminie 😉😁
 
Ale mi się mega szkoda jej zrobiło😕Casanova pierdzielony już ma nową d*** i już z nią dziecko. Szybko się uwinął...
No fakt.
Pracuje z facetami i serio spora ich część to świnie. Fajni koledzy ale dla nich skok w bok to nic takiego. Są jeszcze tacy co niby żony nienawidzą ale dzielnie trwają dla dzieci. Jednemu z tej nienawiści kolejne dziecko się pojawiło, zgadnijcie kto winny - oczywiscie żona.....no nie zabezpieczała się i ciąża.
 
Ojjjj żeby mój maż to słyszał 😂😂 on uważa, że bd syn i koniec 🤦🏼‍♀️
a co do długości, to za bardzo nie chciało współpracować, ale jakoś 5,6 cm ;) coś takiego ;)
@Dakita30 juz wtedy mozecie chyba odsapnac w tym drugim trymestrze i cieszyc sie ciaza co nie??:):):) super czas:) i zebym niedlugo i ja mpgla napisac ze zaczynam drugi trymestr...marzy mi sie:)
@Liliana87 daj znac po wizycie co i jak:):):) czekam i wiem ze same dobre wiesci tylko ciekawi mnie czy jeden Maluszek czy dwa hihi:)
 
reklama
@Dakita30 juz wtedy mozecie chyba odsapnac w tym drugim trymestrze i cieszyc sie ciaza co nie??:):):) super czas:) i zebym niedlugo i ja mpgla napisac ze zaczynam drugi trymestr...marzy mi sie:)
@Liliana87 daj znac po wizycie co i jak:):):) czekam i wiem ze same dobre wiesci tylko ciekawi mnie czy jeden Maluszek czy dwa hihi:)

A jak ty się czujesz? Kiedy jakaś wizyta?
 
Do góry