reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Siedzę cicho jak mysz pod miotłą i walczę z emocjami. Zaczęłam brać accofil i średnio się po nim czuję. Oczywiście jak każda z nas doszukuję się czekogolwiek. A miałam być twarda [emoji1787] Wczoraj zadzwoniły z embriologii i potwierdziły, że kończą hodowlę, więc całą moc w moich kropkach [emoji3590][emoji3590]
Ja też ostatnio miałam być twarda - byłam ze 2 dni po transferze [emoji12].
Teraz musisz być dobrej myśli, bo zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy [emoji3590]
Ps
Ja do Gorzowa często jeździłam do Centrum zdrowia małych zwierząt ze swoją tchórzofretką, ale to było kilka lat temu. Fretki już nie mam bo była bardzo chora [emoji22]
 
Ja plamienia miałam do 8TC, dokładnie w dniu kiedy zaczęłam 8TC miałam krwawienie - delikatne, ale żywa krew, byłam na IP, wszystko było ok i od tamtego momentu ani raz żadnego plamienia i brudzenia, czysto. Ale tutaj choćby @nieagatka pisała, że można mieć dłużej , niektóre mają do 12TC, znam dziewczynę, która do 18TC miała plamienia, a z dzidziusiem wszystko było ok. Najważniejsze abyś na ile to możliwe oszczędzała się i była pod kontrolą lekarzy.
No właśnie z tymi płomieniami to naprawdę różnie, zreszta mówią, ze można mieć „okres” i być w ciąży...moja babcia na przykład miała „okres” przez pierwsze 3 miesiące i nie wiedziała, ze jest w ciąży. Tez bym tak chciała!!! 😍 wiec te plamienia musiały być obfite skoro można się nie zorientować.
 
No właśnie z tymi płomieniami to naprawdę różnie, zreszta mówią, ze można mieć „okres” i być w ciąży...moja babcia na przykład miała „okres” przez pierwsze 3 miesiące i nie wiedziała, ze jest w ciąży. Tez bym tak chciała!!! 😍 wiec te plamienia musiały być obfite skoro można się nie zorientować.
*plamieniami
 
No to u mnie mój spokój też zakończył się w tym samym terminie [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Centrum nadal działa, jeżdżę tam z moimi beaglami na szczepienia. A skąd pochodzisz, że aż do GW jeździłaś z fretką?
Ja też ostatnio miałam być twarda - byłam ze 2 dni po transferze [emoji12].
Teraz musisz być dobrej myśli, bo zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy [emoji3590]
Ps
Ja do Gorzowa często jeździłam do Centrum zdrowia małych zwierząt ze swoją tchórzofretką, ale to było kilka lat temu. Fretki już nie mam bo była bardzo chora [emoji22]
 
No to u mnie mój spokój też zakończył się w tym samym terminie [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Centrum nadal działa, jeżdżę tam z moimi beaglami na szczepienia. A skąd pochodzisz, że aż do GW jeździłaś z fretką?
Ja z Kalisza pomorskiego, musiałam tak daleko jeździsz bo nikt w mojej okolicy nie znał się na fretkach, masakra.
Ale czego nie robi się dla ukochanego i cierpiącego zwierzątka [emoji3590]
 
reklama
Siedzę cicho jak mysz pod miotłą i walczę z emocjami. Zaczęłam brać accofil i średnio się po nim czuję. Oczywiście jak każda z nas doszukuję się czekogolwiek. A miałam być twarda [emoji1787] Wczoraj zadzwoniły z embriologii i potwierdziły, że kończą hodowlę, więc całą moc w moich kropkach [emoji3590][emoji3590]
Badz dzielna!!! Musirz wierzyc. Gorzowianki sa charakterne ❤ ❤ ❤ 👍 👍 👍 i twarde:):):) Bedzie dobrze.
 
Do góry